Neįgaliesiems

G. Paulauskas prieš vakaro dvikovą: „Manau, šiame cikle dar nenusileidau nė vienam gynėjui“

Lietuvos rinktinės jau šįvakar laukia paskutinis išbandymas Europos čempionato atrankos varžybose.

Edgaro Jankausko auklėtiniai išvykos dvikovoje ketvirtadienį susitiks su Juodkalnijos komanda ir tokiu būdu užbaigs savo pasirodymą atrankos varžybose.

Rungtynes nuo 21.45 val. tiesiogiai rodys VIAPLAY kanalas.

Pirmosiose komandų tarpusavio rungtynėse, kurios dar rugsėjį vyko Kaune, intrigos netrūko. Lietuviai tame susitikime mušė pirmi, vėliau svečiai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą, tačiau, nepaisant to, paskutinis žodis atiteko lietuviams, kai tiksliu smūgiu tašką išplėšė Fedoras Černychas.

Pirmą šeimininkų įvartį tada Kaune mušęs Gytis Paulauskas ketvirtadienio dvikovos išvakarėse kalbėjo apie tai, kad jam šiame cikle pavyksta semtis patirties iš aukščiausio lygio varžovų.

Spaudos konferencijos vaizdo įrašas.

„Aišku, ta patirtis yra neįkainojama, nes tikrai kiekvieną savaitę nežaidžiu tokių rungtynių, kur galiu pasikauti prieš tokius gynėjus. Bet matome, šiais metais labai „sekasi“, kad kiekvienoje komandoje yra tokių varžovų, kurie žaidžia aukščiausiame lygyje, galiu pasibandyti savo jėgas su jais ir kol kas, asmeniškai manau, nenusileidau dar nė vienam gynėjui“, – akcentavo futbolininkas.

Į rinktinę žaidėjas šįkart atvyko po tragiško įvykio savo klube Albanijoje, kai rungtynių metu gyvybės neteko jo komandos draugas Raphaelis Dwamena.

„Skaudi netektis, tragiškas įvykis, bet čia yra rinktinė ir stengiuosi fokusuotis į buvimą čia ir stengiuosi negalvoti apie tai, kas nutiko prieš keletą dienų“, – skaudžia tema nedaugžodžiavo gynėjas.

Įdomu tai, kad šį vakarą juodkalniečiai turės versti be dviejų svarbių savo žaidėjų – Stefanas Savičius nerungtyniaus dėl surinktų kortelių, o Adamas Marusičius – dėl traumos.

Visgi to Lietuvos rinktinės puolėjas nesureikšmina ir tikina, kad juos pakeisiantys futbolininkai bus ne ką mažiau pavojingi.

„Man ramiau nėra, kai einu žaisti, nežiūriu, ar tai yra Stefanas Savičius, Adamas Marusičius ar dar koks kitas gynėjas, man tai nėra svarbu. Į jų vietą ateis kitas žaidėjas, galintis žaisti. Mano tikslas yra padėti komandai, nesvarbu, prieš ką žaidžiant“, – dėstė vilnietis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS