Neįgaliesiems

G. Sirgėdas ir kitąmet vilkės „Kauno Žalgirio“ marškinėlius

„Kauno Žalgirio“ futbolo komandoje ir artėjančiame sezone rungtyniaus Lietuvos vyrų futbolo rinktinės saugas Gratas Sirgėdas, su kuriuo klubas pasiekė susitarimą dar bent metams.

Pirmą kartą žaliai baltą aprangą 25-erių futbolininkas apsivilko dar 2017-aisiais. Po solidaus 2018-ųjų sezono saugas išvyko į Marijampolės „Sūduvą“, o 2020-aisiais vėl sugrįžo į Kauną.

A lygoje G.Sirgėdas praėjusiame sezone aikštėje pasirodė 15-oje rungtynių iš 20-ties ir svariai prisidėjo prie pirmą kartą „Kauno Žalgirio“ klubo iškovotų bronzos medalių. Futbolininkas įmušė 2 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Apsispręsti stipriai padėjo praėjęs sezonas, kuriame buvo sukurta puiki komandinė atmosfera, o žaidimas stabiliai gerėjo. Tai leidžia į kitą sezoną žiūrėti optimistiškai, tad su komanda esame pasirengę žengti dar vieną žingsnelį į priekį. Manau, kad turėsime dar aukštesnius tikslus nei praėjusiame sezone“, – Žalgiris.lt sakė žalgirietis.

Vyriausiasis „Kauno Žalgirio“ komandos treneris Rokas Garastas taip pat džiaugėsi klube likusiu futbolininku.

„Grato likimas komandoje yra labai svarbus žingsnis, siekiant išlaikyti tam tikrą žaidėjų branduolį ir toliau tęsiant tokio stiliaus žaidimo propagavimą bei vystymąsi. Jis tobulai tinka mūsų koncepcijai, ją išpildo ir papildo savo gerosiomis žaidimo savybėmis“, – komentavo strategas.

Geras žaidimas klube nepraslydo pro akis ir Lietuvos vyrų futbolo rinktinės trenerių štabui – Kauno komandos narys buvo nuolat kviečiamas į nacionalinę šalies rinktinę, kurioje pasižymėjo 3 įvarčiais.

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas taip pat atsisveikino su dar dviem futbolininkais. Kitąmet komandoje neberungtyniaus saugai Simonas Paulius ir Matas Popiera. Klubas dėkoja futbolininkams ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje!

žalgiris.lt informacija, L. Žemgulio nuotrauka

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS