Neįgaliesiems

G. Sirgėdas po akistatos su italais: „Džiaugiuosi, kad turėjau tokią patirtį“

Lietuvos rinktinė pagirtinai kovėsi su pajėgia Italijos komanda, tačiau pasaulio čempionato atrankos rungtynėse liko be taškų ir turėjo pripažinti Roberto Mancini ekipos pranašumą – buvo patirtas pralaimėjimas rezultatu 0:2.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Stefano Sensi ir per antro kėlinio pridėtą laiką 11 metrų baudinį realizavęs Ciro Immobile.

Nepaisant nesėkmės, Lietuvos rinktinės saugas Gratas Sirgėdas, kuris pradėjo rungtynes starto sudėtyje ir buvo pakeistas antrajame kėlinyje, rungtynėse įžvelgė ir gerų dalykų.

„Žinoma, kiekvienas pralaimėjimas nėra smagus, sporte visada nori laimėti, bet šiandien susitikome su tikrai labai aukšto kalibro žaidėjais ir jautėsi visas jų meistriškumas, tad esu dėkingas ir džiaugiuosi, kad turėjau tokią patirtį ir manau, kad kiekvienas žaidėjas patobulėjo.

Laikėmės žaidybinio plano, gynėmės kompaktiškai, bandėme kontratakuoti, labai smagu, kad buvo atkarpų, kai pavyko turėti kamuolį. Rezultato gaila, bet džiaugiamės dėl geros patirties“, – reziumavo žaidėjas.

Pastaruosius metus Lietuvos aukščiausioje lygoje žaidžiantis saugas tikino, jog aukštesnio lygio varžovų pajėgumas pasimatydavo jiems įjungus aukštesnę pavarą.

„Aš tai labai pajaučiau antro kėlinio pradžioje, kažkiek sutrukdė sumušimas, gal ne visiškai 100 procentų galėjau rungtyniauti, bet labai pasijautė, kad varžovas įjungė aukštesnę pavarą ir tikrai atrodė „vau“.

Sau pasakiau, kad labai greitai viskas vyksta ir tai buvo pagrindinis skirtumas, kurį pamačiau.

Pirmame kėlinyje nejudėjo kamuolys greitai, gal ir jie pratinosi prie aikštės, nepadarė kažkokios žalos mums pirmame kėlinyje. Antrajame kėlinyje buvo labai stipri atkarpa iš jų pusės ir tiek“, – akcentavo žaidėjas.

Jis taip pat teigė, kad, dar sykį peržvelgus rungtynių pakartojimą, bus galima išvysti ne vieną įdomų dalyką ir pamatyti, kur pasistiebti galima labiausiai.

„Bus labai įdomu pažiūrėti pakartojimą, pamatysime, ką darome ne taip. Kiekvieną individualiai žaidėją matant, kaip jie juda, tiek taktines subtilybes, kiekvienas iš mūsų galėjo kažką pamatyti ir pajausti.

Su tuo dar užmigsiu, sapnuosiu ir visus dalykus pergalvosiu, bet pagrindiniai dalykai yra taktiniai ir tie greiti sprendimai, tą būtų galima pasiimti“, – sakė Lietuvos rinktinės narys.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS