Neįgaliesiems

Galinga rungtynių pradžia nulėmė Brazilijos pergalę prieš Ukrainą

Pirmadienį Jonavoje tęsiasi tarptautinis keturių komandų futsal turnyras.

Pirmose dienos rungtynėse susitiko Ukrainos ir Brazilijos komandos. Šių ekipų akistatoje savo pranašumą įrodė brazilai, laimėję rungtynes 7:2 (5:0) ir taip iškovoję pirmą savo pergalę turnyre. Ukrainiečiams, savo ruožtu, tai buvo pirmoji nesėkmė.

Primename, kad pirmose savo rungtynėse Brazilija 2:3 nusileido Prancūzijai, o ukrainiečiai 5:2 nugalėjo Lietuvos rinktinę.

Antradienį paskutiniame ture Ukraina varžysis su Prancūzija, o brazilai egzaminuos lietuvius. Bilietus į antradienio dvikovas įsigyti kviečiame paspaudus čia.

Pirmadienio rungtynėse abi komandos susitikimą pradėjo apylygiai, progų buvo į abi puses, tačiau ukrainiečiai kelis kartus sudrebino vartų konstrukciją, o Brazilijos rinktinė savomis progomis naudojosi ir per uraganinę atkarpą įmušė net penkis įvarčius ir taip į visus klausimus iš esmės atsakė dar pirmamae kėlinyje.

Antros dalies starte Ukrainos komanda savo tiksliu smūgiu rezultatą sušvelnino, bet brazilai netrukus netrukus atsakė dar vienu įvarčiu ir apie didesnę intrigą pagalvoti nebeleido.

Per likusį laiką Brazilijos komanda varžovams dovanėlių nebedalino ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Likęs turnyro tvarkaraštis:

Balandžio 15 d.
19:30 val.  Prancūzija – Lietuva;

Balandžio 16 d.
17:00 val.  Ukraina – Prancūzija;
19:30 val.  Lietuva – Brazilija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS