Gargždų „Bangos“ mergaitės tapo Lietuvos čempionėmis

Gargždų miesto stadione surengtos LMFA Lietuvos mergaičių, gimusių 2007 metais ir jaunesnio amžiaus, finalinio šešeto varžybos.

Aukso medalius iškovojo Gargždų FK „Banga“ žaidėjos, po kurių išsirikiavo Utenos FK „Utenis“, Kauno SM „Tauras“, Klaipėdos FM, Ukmergės SC ir Mažeikių FK „Triumfas“.

Gargždiškės A grupėje rezultatais 5:0 įveikė kaunietes ir klaipėdietes. Antrą vietą užėmė SM „Tauras“ mergaitės, 1:0 įveikusios uostamiesčio atstoves. B grupę be kovos laimėjo „Utenis“, nes Mažeikių „Triumfo“ ir Ukmergės SC rezultatai dėl žaidėjų registracijos pažeidimų buvo anuliuoti.

Dėl penktos vietos ukmergiškės 4:0 pranoko mažeikietes. Bronzos medalius laimėjo kaunietės, kurios vėl įveikė klaipėdietes rezultatu 2:1. Aukso medalius iškovojo gargždiškės, finale 7:0 nugalėjusios uteniškes.

Geriausiai pasirodžiusios komandos pelnė Lietuvos moterų futbolo asociacijos įsteigtus prizus, taip pat jos buvo apdovanotos čempionato rėmėjo „Hummel“ sportiniais aprangų komplektais. Individualūs prizai įteikti ir geriausioms finalinio renginio žaidėjoms.