Gargždų „Bangos“ pergale startavo Moterų A lygos sezonas

Kovo 19-ąją startavo 2023 metų Lietuvos moterų A lyga, pirmojo turo rungtynėms įvykus Vilniuje.

Šį savaitgalį įvyko FK „Vilnius“ ir FK „Banga“ komandų akistata BFA arenoje, o rungtynės Garliavoje tarp FC „Hegelmann“ ir FK „Saned“ buvo nukeltos dėl koronaviruso ligos atvejų joniškiečių komandoje.

Rungtynėse tarp Vilniaus ir Gargždų futbolininkių žiūrovai išvydo 4 įvarčius. Besibaigiant pirmajam kėliniui FK „Vilnius“ sėkmingai surengė ataką bei po Skaistės Petrauskaitės perdavimo 44 min. pasižymėjo Valerija Postol.

Viešnioms pavyko persverti rezultatą antrajame kėlinyje. Po Austėjos Jokubaitytės perdavimo Donata Švarcaitė 59 min. galva pasiuntė kamuolį į varžovių vartus.

Po penkių minučių „Banga“ pasinaudojo kampiniu ir A. Jokubaitytė galva įmušė įvartį. Per likusį laiką FK „Vilnius“ padidino pajėgas puolime ir mėgino aktyviau spausti gargždiškes.

Viltė Švarcaitė 88 minutę buvo neleistinai sustabdyta prie vilniečių vartų prieigų, tad teisėja skyrė baudinį. Austės Bernotaitės smūgis nuo 11 metrų atžymos buvo taiklus ir įtvirtino „Bangos“ pergalę 3:1.

FIFA+ rungtynių santrauka

Pažymėtina, kad visos 2023 m. čempionato rungtynės transliuojamos per FIFA+ platformą, tad kviečiame sekti naujienas „Facebook“ paskyroje Moterys už futbolą.