Gargždų ir Šiaulių salės futbolininkės varžysis dėl čempionių taurės

Vasario 19 dieną sužaisti Lietuvos moterų futsal čempionato pusfinaliai, po kurių kovą dėl titulo pratęs „Bangos“ ir „Šiaulių“-ŠSG ekipos.

Titulą ginanti FA „Šiauliai“-ŠSG ekipa pirmame pusfinalyje rezultatu 10:4 nugalėjo FK „Vilkija“ komandą. Šiaulietės per 10 minučių įgijo 5 įvarčių persvarą, kurią viešnioms pavyko sušvelninti iki 2 įvarčių deficito. Antrą kėlinį užtikrinčiau sužaidė aikštelės šeimininkės ir žengė į finalą.

Gabija Toropovaitė šiose rungtynėse išsiskyrė „hetriku“, po 2 įvarčius įmušė Jorūnė Lipkinaitė ir Livija Toropovaitė, o po 1 įvartį – Rusnė Šešplaukytė, Vestina Neverdauskaitė ir Augustė Augėnaitė. Vilkijiečių gretose įvarčius mušė Evelina Ščerbavičiūtė dukart bei Emilija Šleževičiūtė ir Gabija Malakauskaitė.

Dramatišką kovą žiūrovai išvydo MRU salėje, kurioje susitiko MFA „Žalgiris“-MRU su FK „Banga“. Komandos per pagrindinį laiką apsikeitė po 5 įvarčius. Visus gargždiškių įvarčius pelnė Viltė ir Donata Švarcaitės, o žalgirietės atsakė Inetos Šukštulytės, Karilės Liužinaitės ir Dovilės Dockaitės smūgiais. Pažymėtina, kad antrasis K. Liužinaitės įvartis buvo pelnytas 39-ąją minutę ir išplėšė lygiąsias.

Rungtynių nugalėtojos galiausiai paaiškėjo po baudinių serijos. Ją rezultatu 2:1 laimėjo „Banga“ ir pirmąkart pelnė teisę žaisti šio čempionato finale.

Taip pat šiandien paaiškėjo žemesnių pozicijų savininkės. Čempionato 5 ir 6 vietas pasidalino FK „Ekranas“ su FK „Marijampolė City“ ekipa, o 7 ir 8 vietas pasidalino Tauragės SC-MFK su FA „Panevėžys“-PRSSG ekipa.

„Ekrano“ žaidėjos, vedamos Vestos Ilgūnaitės „hetriko“, rezultatu 6:4 įveikė tauragiškes. Marijampolės atstovės 6:3 pranoko panevėžietes, o šiose rungtynėse trimis įvarčiais pasižymėjo Paula Romanovaitė.