Gargždų komanda tapo „Betsafe-Futsal A lygos“ lydere

Savaitgalį Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygoje“ sužaistas antrasis turas. Jame vėl netrūko rezultatyvių dvikovų, o turnyrinėje lentelėje vienvaldžių lyderių poziciją užėmė naujokai.

Nuotraukoje – akimirka iš „Pramogos-SC“–VIP rungtynių/ R.Lukošiutės nuotr.

Labiausiai intriguojanti kova vyko Panevėžyje, kur vicečempionai „Baltija“ (4 tšk.) susitiko su čempionų titulą ginančiu Kauno „Vyčio“ (3 tšk.) klubu.

Atkaklioje akistatoje ledus pralaužė svečiai, kurie po tolimo ir tikslaus Thyago Brandao šūvio išsiveržė į priekį. Savo persvarą Mindaugo Grigalevičiaus auklėtiniai išlaikė iki kėlinio galo, bet po pertraukos panevėžiečiai smogė galingai – jau pirmąją minutę Arūno Šteino ir Donato Paulausko įvarčiai persvėrė rezultatą.

Tas pats A. Šteinas 30 minutę pademonstravo patirtį ir standartinėje situacijoje paleido galingą šūvį į viršutinį vartų kampą, kurio vartininkas Evgenijus Dorofeevas atremti nesugebėjo. „Baltija“ šventė pergalę 3:1 ir įsirašė ketvirtą tašką po dviejų turų.

Naujuoju lygos lyderiu tapo Gargždų „Pramogos-SC“ (6 tšk.) komanda. Žemaičiai pirmosiose savo rungtynėse namuose sukūrė šventę žiūrovams ir sutriuškino Mažeikių VIP klubą (3 tšk.) 6:2. Viso mačo metu gargždiškiai kontroliavo žaidimą ir neleido varžovams sukurti intrigą. Po du įvarčius nugalėtojams įmušė Karolis Urbaitis ir Mantas Perepliotovas, po vieną pridėjo Aurelijus Staponka ir Evaldas Garbauskas.

Visgi didžiausią turo pergalę pasiekė kiti naujokai – Vilniaus Dailės akademija (VDA) (3 tšk.). Sostinės komanda namuose 8:3 sudorojo „Vievio žiedo“ (0 tšk.) klubą, nors dar šeštą mačo minutę rezultatas buvo lygus 2:2. Svečių vartininką du kartus nuginklavo Pavelas Šarynskis ir Tadas Švaikevičius, o įvartį taip pat įsirašė Artūras Žarnovskis, Albertas Voskunovičius, Vidmantas Veikalas ir prie komandos prisijungęs Lietuvos rinktinės narys Artūras Juchno.

Futsal taurės finalininkų Jonavos „Vikingų“ debiutas namų arenoje buvo pažymėtas triuškinama nesėkme. Aurimo Mockaus vadovaujami „vikingai“ rezultatu 1:4 turėjo pripažinti lygos senbuvių Kauno „Inkaro“ (3 tšk.) pranašumą. Kauniečiai įsirašė pirmąją sezono pergalę, o jonaviečiai toliau lieka be taškų.

Dar vieni lygos debiutantai Klaipėdos „Koralo“ iškovojo pirmą pergalę po dramatiškos kovos prieš Vilniaus „Turbostransfers“. Sostinės komanda po pirmojo kėlinio pirmavo 3:1, bet paleido ne tik pergalę, bet ir tašką paskutinėmis minutėmis – susitikimas baigėsi rezultatu 3:5. „Koralo“ žaidėjas ir dublį šiame mače pelnęs Aurimas Skurdelis su keturiais įmuštais įvarčiais yra rezultatyviausias čempionato futbolininkas.

Panevėžio „Baltija“ – Kauno „Vytis“ 3:1 (0:1)
Panevėžio Kūno kultūros ir sporto centras, 300 žiūrovų
Įvarčiai: 13 min. T. Brandao (0:1), 21 min. A. Šteinas (1:1), 21 min. D. Paulauskas (2:1), 30 min. A. Šteinas (3:1).

VDA – „Vievio žiedas“ 8:4 (4:2)
LEU sporto salė, 150 žiūrovų
Įvarčiai: 1 min. K. Gedgaudas (0:1), 23 min. P. Šarynskis (1:1), 3 min. J. Učajevas (1:2), 6 min. A. Voskunovič (2:2), 11 min. T. Švaikevičius (3:2), 12 min. V. Veikalas (4:2), 25 min. A. Žarnovskis (5:2), 26 min. V. Bartosevič (5:3), 32 min. A. Juchno (6:3), 36 min. P. Šarynskis (7:3), 38 min. T. Švaikevičius (8:3).

Gargždų „Pramogos-SC“ – Mažeikių VIP 6:2 (5:2)
Gargždų miesto policijos salė, 100 žiūrovų
Įvarčiai: 10 min. K. Urbaitis (1:0), 11 min. M. Perepliotovas (2:0), 12 min. A. Staponka (3:0), 17 min. E. Blažys (3:1), 20 min. M. Perepliotovas (4:1), 20 min. E. Garbauskas (5:1), 20 min. E. Blažys (5:2), 33 min. . Urbaitis (6:2).

Jonavos „Vikingai“ – Kauno „Inkaras“ 1:4 (0:1)
Jonavos sporto arena, 200 žiūrovų
Įvarčiai: 18 min. S. Mammadov (0:1), 23 min. A. Vansevičius (1:1), 26 min. J. Juozaitis (1:2), 34 min. A. Juozaitis (1:3), 36 min. A. Mockus (į savus vartus, 1:4).

Vilniaus „Turbotransfers“ – Klaipėdos „Koralas“ 3:5 (3:1)
LEU Sporto salė, 55 žiūrovai
Įvarčiai: 1 min. J. Gulbinas (į savus vartus, 0:1), 9 min. M. Makutunovičius (1:1), 10 min. A. Tamaliūnas (2:1), 15 min. A. Tamaliūnas (3:1), 23 min. A. Skurdelis (3:2), 26 min. D. Lukošius (3:3), 38 min. A. Skurdelis (3:4), 39 min. D. Stankevičius (3:5)