Neįgaliesiems

Gargžduose aptarė galimybes surengti jaunimo rungtynes su Lenkija

Lietuvos futbolo federacijos atstovai lankėsi Klaipėdos rajono savivaldybėje aptarti galimybes spalio 10-ąją Europos (U-21) jaunimo čempionato atrankos rungtynes su Lenkija surengti Gargžduose.

Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas susitiko su Lietuvos futbolo federacijos generaliniu sekretoriumi Nerijumi Dunausku taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, Savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Gintautas Bareikis, VšĮ „Gargždų futbolas“ direktorius Rimantas Mikalauskas ir Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Romualdas Jonaitis.

„Siekiame, kad futbolo rungtynės vyktų ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir rajonuose, − manome, kad tai padės ne tik didinti šios sporto šakos populiarumą, bet ir mažesnių Lietuvos miestų žinomumą tarp užsienio komandų ir jų sirgalių, − sakė N. Dunauskas, − Tokio rango neseniai vykusios rungtynės Telšiuose sutraukė per 2500 žiūrovų.“

LFF Klubų Licencijavimo skyrius, atlikęs Gargždų stadiono įvertinimą, nustatė tam tikrus trūkumus, kuriuos reikia pašalinti, kad Gargždų stadionas būtų įtvirtintas kaip UEFA 2 kategorijos stadionas ir jo infrastruktūra parengta tarptautinio lygio varžyboms.

Taigi, tam, kad stadionas atitiktų reikalavimus, reikia ir tam tikrų apšvietimo sistemos papildymų, ir sutvirtinti vienos iš tribūnų pagrindą, sunumeruoti kėdes, pažymėti sektorius, iš naujo paremontuoti tualetus ir kt. 

Susitikime taip pat aptartos komandų bei sirgalių apgyvendinimo ir kiti klausimai.

„Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Gargžduose vyks tokio lygio tarptautinės varžybos, į kurias būtinai pasikviesime mūsų partnerių Lenkijos Ylavos miesto merą ir kitus atstovus. Tikimės, kad turėsime šaunią futbolo šventę  Gargžduose“, − sakė meras Vaclovas Dačkauskas.  

Pagal Klaipėdos rajono savivaldybės inf.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS