Neįgaliesiems

Gargžduose ruošiasi rungtynėms su Lenkija

Lietuvos jaunimo U-21 (iki 21 metų – gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė Gargžduose ruošiasi spalio 10 dieną vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Lenkija. 

Pirmadienį lietuviai susirinko Palangoje ir ten surengė pirmąją įžanginę treniruotę. Visgi rinktinės štabo sprendimu, pagrindinė treniruočių buvo pasirinktas Gargždų miesto stadionas, ant kurio dirbtinės dangos ir vyks rungtynės. 

Pasak trenerio Carito Falcho,pradėta dirbti nuo individualaus žaidėjų paruošimo, kaip jie turėtų žaisti savo pozicijose.

„Tai buvo gera treniruotė. Yra daug ką nuveikti. Kai treniruojiesi taip, kaip mes tai darėme šiandien, susitelkiant į detales, galima matyti, jog mums reikia daug ko išmokti, – teigė treneris Caritas Falchas – Bet, kas yra svarbiausia, žaidėjai nori mokytis. Kiekvieną kartą jie bando padaryti tai, ką jiems pasakau. Mums prireiks laiko, kad pasiektume tokį lygį, kokį norime. Bet vis tiek mes galime konkuruoti tame lygyje, kurį jau esame pasiekę. Pagrindinis mūsų tikslas toliau tęsti gerą darbą, kurį nuveikėme iki šiol – šlifuoti mūsų žaidimo konceptą.“

Anot trenerio, reikia siekti būti stipriems varžovams ir kovoti dėl pergalės. „Aikštė ir stadionas atrodo gerai. Jeigu susirinks žiūrovų minia, mes turėsime gerą atmosferą”, – dėstė C. Falchas.

Komandos saugas Justas Lasickas, pastaruoju metu atstovaujantis Belgrado „Zemun“ klubui, teigia besidžiaugiantis sugrįžimu į rinktinę: „Visada malonu grįžti į rinktinę, nes užsienyje pasiilgsti šeimos, artimųjų ir lietuvių kalbos, tad malonu būti čia ir šnekėti lietuviškai. Kiekvienas čia esantis čia žaidėjas giliai širdyje tiki ir nori patekti į pagrindinį Europos čempionatą. Jeigu tuo netikime, tai nėra čia ko būti“.

„Darbas rinktinėje labiau sukoncentruotas į taktinius aspektus, ties tuo daugiausiai ir dirbame. Ne kartą Gargžduose teko žaisti prieš „Bangą“ ir mušti įvarčius, tad prisiminus tai, kyla tik malonios emocijos“, – tikino legionierius.

Rinktinės kapitonas Domantas Šimkus pabrėžė, kad komanda trokšta atsigauti po pralaimėjimo Danijai praėjusį mėnesį ir iškovoti antrą pergalę atrankos cikle: „Labai smagu, kai rinktinėje visi susitinkame. Nuotaikos geros. Stengsimės savų žiūrovų akivaizdoje reabilituotis po pralaimėjimo Danijai, parodyti gerą žaidimą ir pasiekti gerą rezultatą“.  

Lietuvos ir Lenkijos rinktinės susitiks spalio 10 d. 19 val. Bilietus į rungtynes platina „Ticketmarket.lt“

Organizuotoms moksleivių grupėms įėjimas nemokamas. Reikalinga išankstinė registracija el. paštu bilietai@lff.lt 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS