Neįgaliesiems

Garliavoje iškilmingai atidarytas futbolo stadionas

Antradienį šalia Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos gausus futbolo gerbėjų būrys dalyvavo naujojo futbolo stadiono atidaryme.

Garliavos stadiono rekonstrukcija – bendras Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Kauno rajono savivaldybės projektas: savivaldybė finansavo stadiono įrengimą, o aukščiausios kategorijos dirbtinė aikštės danga buvo paklota už LFF lėšas.

Šventė prasidėjo pakilią nuotaiką sukūrusiu orkestro pasirodymu bei šventine Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos moksleivių bei Garliavos futbolo klubo jaunųjų žaidėjų eisena.

Atidarymo ceremonijoje dalyvavęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas džiaugėsi bendradarbiavimu su Lietuvos futbolo federacija. „Tai dovana Garliavos futbolo bendruomenei, dovana visam rajonui.“

Po iškilmingos atidarymo ceremonijos, įvyko ir pirmosios rungtynės naujajame stadione – pirmieji aikštę išmėgino Lietuvos futbolo jaunimo iki penkiolikos metų ir Kauno rajono Garliavos rinktinių sportininkai.

Pirmąjį perdavimą atlikęs LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius sveikino Kauno rajono bendruomenę su nuostabaus futbolo stadiono atidarymu. „Kaip juokavau, trūksta tik švieslentės, kuri, tikiu, artimiausiu metu atsiras ir šis stadionas bus pritaikytas II arba I lygos varžyboms. Tikrai džiugu, kad Kauno rajone atsiranda vis daugiau futbolui pritaikytų objektų, kurie pasitarnaus vietinei bendruomenei.“

„Mes turime ir ateityje labai gražių planų investuoti į visus infrastruktūros objektus tam, kad vaikai būtų pastebėti, būtų nukreipti siekti užimtumo ir sportinio meistriškumo ir tam yra visos sąlygos.“ – ateities planais dalinosi V. Makūnas.

Kauno rajono savivaldybės nuotraukos

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS