Neįgaliesiems

Gegužės 2-ąją – pirmą kartą rengiamos moterų Tautų lygos burtai

Jau gegužės 2-ąją dieną Lietuvos moterų futbolo rinktinė sužinos savo varžoves pirmą kartą rengiamame moterų UEFA tautų lygos turnyre.

Burtai bus traukiami antradienį, 14 valandą Lietuvos laiku, burtų ceremoniją tiesiogiai transliuos UEFA puslapis.

51 turnyre dalyvaujanti rinktinė buvo paskirstyta į tris divizionus – A, B ir C. Divizionai buvo paskirstyti pagal rinktinių reitinge užimamas pozicijas pasibaigus pasaulio čempionato Europos zonos atrankos turnyrui.

Lietuvės rungtyniaus C divizione, o burtų traukimo ceremonijoje paaiškės, kokias varžovės grupės turnyre Danielio Wimmerio auklėtinės gaus.

Visi moterų UEFA tautų lygos divizionai:

A divizionas – Anglija, Vokietija, Prancūzija, Švedija, Ispanija, Nyderlandai, Norvegija, Danija, Italija, Belgija, Austrija, Islandija, Šveicarija, Velsas, Portugalija, Škotija.

B divizionas – Airija, Lenkija, Čekija, Suomija, Serbija, Slovėnija, Šiaurės Airija, Rumunija, Ukraina, Bosnija ir Hercegovina, Slovakija, Vengrija, Graikija, Kroatija, Baltarusija, Albanija.

C divizionas – Malta, Izraelis, Azerbaidžanas, Turkija, Šiaurės Makedonija, Kosovas, Juodkalnija, Liuksemburgas, Estija, Moldova, Lietuva, Kazachstanas, Latvija, Bulgarija, Kipras, Farerų Salos, Sakartvelas, Armėnija, Andora.

C divizione, kuriame ir žais Lietuvos rinktinė, iš viso bus penkios grupės – keturiose iš jų bus keturios komandos, vienoje – trys. Lietuvos rinktinė C divizione pateko į trečiąjį krepšelį su Kazachstano, Latvijos, Bulgarijos ir Kipro komandomis – tai reiškia, kad su šiomis rinktinėmis lietuvaitės tikrai nesusitiks.

Visi C diviziono krepšeliai:

1 krepšelis – Malta, Izraelis, Azerbaidžanas, Turkija, Šiaurės Makedonija;

2 krepšelis – Kosovas, Juodkalnija, Liuksemburgas, Estija, Moldova;

3 krepšelisLietuva, Kazachstanas, Latvija, Bulgarija, Kipras;

4 krepšelis – Farerų Salos, Sakartvelas, Armėnija, Andora;

Lietuvės su visomis varžovėmis sužais po kartą – namuose ir išvykoje – o kelialapius į B divizioną iškovos visų penkių grupių nugalėtojai.

UEFA tautų lygai skirti rinktinių langai numatyti trys – turnyras startuos dviem mačais rugsėjį, prasitęs dviem mačais spalį bei finišuos dviem dvikovomis lapkričio mėnesio pabaigoje – gruodžio pradžioje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS