Neįgaliesiems

Geriausia Lietuvos futbolininkė L. Vaitukaitytė – apie legionierės kelią ir ypatingą apdovanojimą

Liucijai Vaitukaitytei pastaroji atkarpa karjeros prasme buvo išties pozityvi – šių metų pradžioje ji pirmą kartą buvo išrinkta geriausia šalies metų futbolininke, o visai neseniai su rinktine triumfavo ir Baltijos taurėje.

Pasakodama apie savo karjeros pradžią futbolininkė akcentavo, kad pirma didelių ambicijų futbole tarsi nebuvo – žaidimą ji priėmė tiesiog kaip smagų laisvalaikio praleidimo būdą.

„Kai pradėjau, didelių iššūkių nebuvo, tai buvo tik laisvalaikio praleidimas. Gal ne visada buvo jauku, nes kieme būdavo daugiausiai berniukai, dar mano sesė. Bet prie to įpratau, šiaip esu šiek tiek berniukiška, tai viskas buvo gerai“, – interviu metu sakė futbolininkė.

Visgi vėliau vienas žingsnis sekė kitą, sėkmingas pasirodymas su Šiaulių „Gintros“ marškinėliais neliko nepastebėtas ir žaidėja pradėjo legionierės karjerą – iškeliavo į Ispaniją, kur ir rungtyniauja iki pat dabar.

„Žaidžiau Čempionių lygoje už „Gintrą“, o žaidžiant Čempionių lygoje yra didesnė galimybė, kad pastebės didesni klubai. Išvykau į peržiūrą, tada susiradau agentą ir agentas surado klubą. Skamba paprastai, bet nebuvo taip lengva – su šypsena pasakojo žaidėja.

– Norint kažką pasiekti, reikia to labai norėti, ir tada viską gali. Palinkėčiau nekreipti dėmesio į tai, ką sako aplinkiniai, nes kažkokių replikų bus visada“.

Ji taip pat sakė, jog buvo labai nudžiuginta, kai šių metų pradžioje pirmą kartą karjeroje buvo išrinkta geriausia mūsų šalies futbolininke.

„Tai yra labai svarbu, nes būti geriausia šalies žaidėja yra pasiekimas, nors ta šalis gal ir nėra futbolo šalis ir tai nebuvo labai sunku, nes konkurencija nėra didelė. Šiemet gauti tokį prizą nelabai tikėjausi, bet labai apsidžiaugiau. Norėčiau įrodyti, kad buvau verta šio apdovanojimo ir išvesti komandą į pergalę“, – mintimis dalinosi žaidėja.

Daugiau L. Vaitukaitytės minčių – vaizdo įraše.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS