Neįgaliesiems

Geriausia Lietuvos futbolininke tapusi L. Vaitukaitytė: „Norėčiau, kad tai nebūtų paskutinis kartas“

Liucija Vaitukaitytė pakartojo prieš metus pasiektą triumfą tapus geriausia Lietuvos futbolininke – savaitės pradžioje vykusioje apdovanojimų šventėje ji tokio įvertinimo sulaukė antrą kartą iš eilės.

Tiesa, šiemet tas apdovanojimas buvo kitoks – jei pernai apdovanojimų renginys dėl pandemijos nevyko ir apie pergalę žaidėja sužinojo po netikėto Lietuvos futbolo federacijos prezidento Tomo Danilevičiaus skambučio, tai šįkart futbolininkė gavo galimybę apdovanojimą gauti gyvai bei padėkoti visiems nuo scenos.

Po renginio futbolininkė tikino, jog toks įvertinimas yra svarbus ir išreiškė viltį, kad jis nebus paskutinis.

„Visada smagu būti geriausia savo srityje, daug dėl to dirbu ir norėčiau, kad tai nebūtų paskutinis kartas, kai tampu geriausia Lietuvos žaidėja.

Kai atsimenu, kaip žaidžiau būdama 18 ar 19 metų, tai tikrai galvoju, kad nuo to laiko patobulėjau, bet tuo pačiu metu matau, kad dar yra labai daug kur tobulėti. Tikiuosi, kad pavyks tai padaryti“, – savo augimą įvertino žaidėja.

Finaliname trejete L. Vaitukaitytė konkuravo su Rimante Jonušaite bei Milda Liužinaite ir abiem joms negailėjo gerų žodžių.

„Rimantė taip pat labai smarkiai tobulėja, yra dar labai jauna, bet labai motyvuota ir labai gera turėti tokių žmonių Lietuvos rinktinėje. Mums labai smagu vienai su kita žaisti, kai jau viena kitą suprantame, norėtųsi, kad ir daugiau mūsų žaidėjų išvažiuotų į užsienį.

O Milda yra mūsų komandos kapitonė, man jos taip pat labai reikia aikštėje. Tai žmogus, be kurio gynyboje būtų labai sunku“, – pasakojo futbolininkė.

Praėjusiais metais ji savo karjerą nukreipė į Italiją, kur prisijungė prie aukščiausioje šalies lygoje žaidžiančios „Pomigliano“ ekipos.

„Kai kurie dalykai Italijoje mane labai nustebino, sužinojau daug dalykų, kurių niekada gyvenime nebuvau bandžiusi, bet nauja patirtis buvo labai gerai. Italijos futbolas man gal kiek labiau prie širdies, daugiau kamuolio, mažiau spaudimo, daugiau erdvių“, – apie dabartinį savo etapą kalbėjo žaidėja.

Paklausta apie tikslus ir ambicijas šiems metams, L. Vaitukaitytė teigė, kad būtų smagu vėl lipti ant scenos kaip geriausiai Lietuvos futbolininkei, tačiau dar labiau akcentavo augimą ir tobulėjimą.

„Metų pabaigoje norėtųsi būti vėl išrinktai geriausia žaidėja, bet tikslas nėra tai. Tikslas yra patobulėti, kad galėčiau žaisti dar geresnėje komandoje. Dabartinėje komandoje man labai patinka, tai yra moterų „Seria A“, lygis aukštas, bet vis tiek turiu ambicijų žaisti ir dar geresnėje komandoje.

Štai Rimantė pasirašė kontraktą su AC „Milan“ ir aš labai džiaugiuosi už ją, manau, kad ir aš galėčiau pasirašyti kontraktą su geresniu klubu, galbūt toks tikslas ir būtų“, – sakė geriausia Lietuvos futbolininkė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS