Neįgaliesiems

Geriausias jaunasis gegužės mėnesio Optibet A lygos žaidėjas – S. Hamuličius

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet „Optibet A lygoje“ gana ryškiai spindi bosnių kilmės Nyderlandų futbolininko Saido Hamuličiaus žvaigždė.

21-erių Marijampolės „Sūduvos“ atstovas pastaruoju metu prapliupo įvarčiais ir, suskaičiavus žurnalistų bei tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus, buvo išrinktas geriausiu jaunuoju gegužės mėnesio žaidėju.

S. Hamuličius praėjusį mėnesį sužaidė trejas rungtynes, per kurias pelnė 4 įvarčius. Sūduvietis pasižymėjo pergalingu smūgiu akistatoje su Gargždų „Banga“, realizavo savo paties uždirbtą baudinį susitikime su Vilniaus „Riteriais“ bei „Kauno Žalgiriui“ atseikėjo dublį.

Vis dėlto rezultatyviausias „Sūduvos“ žaidėjas susidūrime su „Kauno Žalgiriu“ patyrė traumą, tačiau jau po mažiau nei dviejų savaičių sugrįžo į rikiuotę, praleisdamas tik „Optibet A lygos“ rungtynes prieš „Panevėžį“. Šiemet Lietuvos čempionate S. Hamuličius per 10 dvikovų yra įmušęs 5 įvarčius.

Sanatorijos „Gradiali“ prizo sulauksiantis „Sūduvos“ atstovas pasidalino savo mintimis apie sezono startą ir sėkmingą gegužės mėnesį.

„Praėjęs perėjimų langas psichologiškai buvo sunkus, todėl šia prasme nebuvau gerai pasiruošęs pirmam savo šio sezono A lygos mėnesiui. Perėjimas į Bulgariją įvyko paskutinę minutę, turėjau kitų gerų pasiūlymų, bet „Dainava“ tapdavo problema pasiekiant susitarimą.

Psichologiškai pasiruošiau ir pradėjau dirbti – sugrįžau geresnis negu praėjusiame sezone ir tikiuosi šią vasarą žengti dar didesnį žingsnį.

Naujasis treneris pasitikėjo manimi ir suteikė komandoje svarbią rolę. Priėmiau šią atsakomybę ir su komandos pagalba atsidėkojau 5 įvarčiais, tad į gegužės mėnesį žvelgiu pozityviai ir ketinu tęsti ta pačia kryptimi.

Daug rūpinuosi savo kūnu ir su „Sūduvos“ medicinos personalo pagalba, patyrus traumą rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“, į rikiuotę grįžau greičiau negu daugelis tikėjosi. Trauma gali užklupti, tačiau svarbiausia yra tai, kaip rūpiniesi savo kūnu rengdamasis sugrįžimui“, – teigė S. Hamuličius.

Kovo mėnesio geriausiu jaunuoju žaidėju tapo „Bangos“ puolėjas Darius Zubauskas, o balandį – FA „Šiauliai“ saugas Emilis Gasiūnas.

„Optibet A lygos“ rėmėjo „Customprocard“ gegužės mėnesio geriausio jaunojo žaidėjo kortelė S. Hamuličiui bus įteikta artimiausiose namų rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“, kurios įvyks birželio 26 dieną.

alyga.lt informacija, V. Kuralavičiaus nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS