Neįgaliesiems

Geriausias jaunasis Optibet A lygos žaidėjas balandį – „Riterių“ puolėjas

„Optibet A lygos“ balandžio mėnesio maratone Vilniaus „Riteriams“ sektųsi dar prasčiau, jei ne vieno jauno žaidėjo blykstelėjimas.

Ilgai savo pirmojo įvarčio laukęs 21-erių puolėjas iš Nigerijos Ebuka Onah pagaliau iššovė bei, suskaičiavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus, sulaukė geriausio balandžio mėnesio jaunojo žaidėjo įvertinimo.

„Riterių“ atstovas praėjusį mėnesį per keturis mačus pasižymėjo tris kartus – po kartą pasiuntė kamuolį į Marijampolės „Sūduvos“, FA „Šiauliai“ bei „Panevėžio“ vartus. Iš viso šiemet nigerietis yra sužaidęs devynis susitikimus.

E. Onah bus įteiktas lygos rėmėjo „Adidas“ prizas.

„Man buvo labai svarbu pelnyti pirmą įvartį klube, tačiau dėl to dėkoju komandai ir treneriui, kuris manimi patikėjo.

Asmeniškai – tai buvo geras mėnuo, bet komandos tikslai visada yra aukščiau. Dėka komandos draugų pastangų vis labiau tobulėjame, tiesa, norimų rezultatų dar nepasiekėme. Dirbame dar sunkiau ir tikiu, jog geresni rezultatai ateis.

Mano tikslas šiam sezonui – įmušti pakankamai įvarčių, kad padėčiau „Riteriams“ kitame sezone žaisti tarptautinėse varžybose“, – pasakojo religingas futbolininkas iš Nigerijos.

Kovo mėnesio geriausiu jaunuoju žaidėju tapo „Riteriams“ priklausantis, tačiau Telšių „Džiugui“ paskolintas Juozas Lubas.

alyga.lt informacija, fkriteriai.lt nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS