Neįgaliesiems

Geriausias Optibet A lygos balandžio mėnesio žaidėjas – L. Klimavičius

„Optibet A lygos“ turnyro lentelės viršūnėje vis dar išsilaikantis „Panevėžys“ toliau demonstruoja puikią gynybą bei drausmingą žaidimą. Vienas pagrindinių gerų rezultatų kalvių yra vidurio gynėjas Linas Klimavičius.

Po ilgos pertraukos gimtajame mieste rungtyniaujantis 33-ejų vidurio gynėjas buvo pripažintas geriausiu balandžio mėnesio žaidėju – tai paaiškėjo susumavus žurnalistų bei tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus.

Tokio įvertinimo šiemet sulaukė jau antras „Panevėžio“ žaidėjas, kadangi kovą tuo pasižymėjo vartų sargas Rafaelis Broetto. L. Klimavičius praėjusį mėnesį sužaidė septynis mačus ir jų metu pelnė įvartį bei negavo nė vienos geltonos kortelės. 

Lietuvos rinktinės atstovas dėl traumos paskutinėse balandžio rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“ pasiprašė keitimo – tada komanda pirmavo 1:0, tačiau patyrė pirmą nesėkmę, kai svečiuose nusiledo 1:2. Anot L. Klimavičiaus, trauma buvo nerimta.

„Pirmiausia, dėkoju už tokį įvertinimą, gynėjui – tikrai netikėta. Balandis komandai buvo tikrai geras, jam įtakos turėjo geras ir sėkmingas startas. Visada yra užtikrinčiau tęsti kitas rungtynes, kai pavyko pasiekti pergalę ir nepraleisti įvarčio.

Dėl to komanda jautėsi vis užtikrinčiau ir tai yra svarbus dalykas. Sezonas tęsiasi, viskas prieš akis. Visada malonu, kai komandai sekasi.

Psichologinis fonas žaidžiant gimtame mieste tikrai turi įtakos. Aš pats labai norėjau žaisti Panevėžyje. Kai esi laimingas toje komandoje, kurioje esi, kai viskas sekasi ir neturi traumų, ta motyvacija žaidžiant savo mieste yra dar didesnė. Tave mato šeima, draugai ir visi palaiko – tai turi įtakos. Juokauju, kad negaliu žaisti blogai matant saviems žmonėms. Tai tikrai motyvuoja – žaisti už savo miestą ir pasiekti kuo geresnį rezultatą.

Balandžio mėnesį patirta trauma jau pamiršta, nes ji nebuvo rimta. Gerai, kad pasikeičiau ir netęsiau rungtynių – užteko kelių dienų poilsio, kad vėl galėčiau žaisti.

Niekada nemėgau stebėti rungtynių ant atsarginių žaidėjų suolelio, juolab, su trauma. Sunku stebėti, kai niekuo negali prisidėti. Ta patirtis nėra maloni ir visada noriu jos išvengti“, – pasakojo vidurio gynėjas, kuriam atiteiks lygos rėmėjo „7Pack“ prizas.

Prieš rinktinių pertrauką L. Klimavičius sužais dar vienerias rungtynes – tai bus „Optibet A lygos“ 14-ojo turo dvikova svečiuose su Marijampolės „Sūduva“.

alyga.lt informacija, V. Kuralavičiaus nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS