Neįgaliesiems

Geriausias „Optibet A lygos“ gegužės treneris – čempionato naujokų vedlys A. Skerla

Antrame „Optibet A lygos“ rate puikiai rungtyniavusios Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipos strategas Andrius Skerla tapo geriausiu gegužės mėnesio treneriu.

Šiemet čempionate debiutavęs klubas gegužę atliko puikų šuolį bei atitrūko nuo apatinės turnyro lentelės dalies konkurentų ir šiuo metu užtikrintai rikiuojasi žemiau pirmojo ketverto.

„Hegelmann Litauen“ klubas praėjusį mėnesį pradėjo apmaudžia nesėkme 0:1 Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkams, tačiau po to 2:1 palaužė Vilniaus „Žalgirį“ bei iškovojo dar dvi pergales – 1:0 įveiktas Kėdainių „Nevėžis“ ir 3:1 patiesti Vilniaus „Riteriai“. Paskutiniame mėnesio mače debiutantų ir „Panevėžio“ akistata baigėsi lygiosiomis 0:0.

A. Skerlos kariauna puikiai žaidžia ir birželį: šiuo metu Kauno rajono klubas per 18 mačų yra iškovojęs 25 taškus ir žengia 5-oje pozicijoje.

Pirmą sykį karjeroje „Optibet A lygoje“ žaidžiančią ekipą treniruojantis futbolo specialistas tokio įvertinimo sulaukė susumavus tv3.lt portale surengtos apklausos balsus ir ekspertų bei žurnalistų įvertinimus.

„Gegužės mėnuo mums buvo tikrai labai geras, komanda rinko taškus, kilo turnyro lentelėje ir smagu, kad visa tai neliko nepastebėta. Man svarbus šis įvertinimas tuo, kad dar labiau tikėčiau tuo, ką mes darome.

Smagu, kad ši gegužės pradžioje prasidėjusi serija tęsiasi dar iki šiol ir mūsų tikslas ją išlaikyti kuo ilgiau. Norėčiau padėkoti žaidėjams, be kurių šių pergalių ir taškų tikrai nebūtų.

Trenerių štabas taip pat daug dirba, taip pat – medicina, kuri stato žaidėjus ant kojų. Vadovai irgi įneša didelį savo indėlį. Smagu, kad esu įvertintas ir einame toliau. Suprantu, kad sezonas ilgas ir visko dar gali būti, bet tvirtai stoviu ant kojų, kažkur neskraidau ir suprantu, kad norint kilti aukščiau reikia įdėti dar daugiau darbo“, – pasakojo A. Skerla.

„Hegelmann Litauen“ klubo vairininkui atiteiks lygos partnerio „Vaga“ prizas. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „7Pack“, „Customprocard“ bei „Nike“.

Kovo mėnesio geriausiu treneriu tapo „Panevėžio“ atstovas Joao Martinsas, o balandį – Marijampolės „Sūduvos“ vairininkas Victoras Basadre.

Gegužę A. Skerlai konkurenciją sudarė „Kauno Žalgirio“ vyr. treneris Rokas Garastas ir „Dainavos“ vedlys Tomas Ražanauskas.

alyga.lt informacija, klubo nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS