Neįgaliesiems

Geriausias rugpjūčio mėnesio A lygos žaidėjas – fantastiško įvarčio autorius

„Optibet A lygos“ lyderė Marijampolės „Sūduva“ svarbioje čempionato atkarpoje atrado futbolininką, kuris pradėjo reguliariai mušti įvarčius.

Puikiai ir efektingai rungtyniavęs sūduvietis Jordanas N’Kololo tapo geriausiu rugpjūčio mėnesio žaidėju, per šešerias rungtynes pelnęs 4 įvarčius bei atlikęs rezultatyvų perdavimą.

Kongo Demokratinės Respublikos bei Prancūzijos pilietybes turintis futbolininkas tokio įvertinimo sulaukė susumavus tv3.lt portale surengtos apklausos balsus bei žurnalistų ir ekspertų įvertinimus.

Puolėjo pozicijoje rungtyniavęs J. N’Kololo po įvartį pelnė rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“, „Panevėžiu“, Kėdainių „Nevėžiu“ bei Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa. Su pastarąja komanda išpildytas fantastiškas smūgis „žirklėmis“ pretenduoja tapti gražiausiu įvarčiu šiemet.

„Kai žaidžiau jaunimo komandoje, tekdavo rungtyniauti puolėjo pozicijoje, bet galiu žaisti tiek po puolėju, tiek ir krašte. Prie komandos gerai prisitaikiau, kadangi mane supa geri žaidėjai, kurie supranta, kaip aš judu aikštėje.

Esu laimingas dėl praėjusio mėnesio – prie to didžiąja dalimi prisidėjo ir mano komandos draugai. Kalbant apie įvartį rungtynėse su „Hegelmann Litauen“, manau, tai yra kol kas gražiausias pelnytas įvartis mano karjeroje“, – įspūdingą smūgį per save prisiminė Kongo Demokratinės Respublikos rinktinėje žaidęs 28-erių futbolininkas.

Jau 5 įvarčius šiemet pelniusiam J. N’Kololo prizą įteiks „Optibet A lygos“ partneris „7Pack“. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „Nike“, „Customprocard“ ir „Vaga“.

Praėjusį mėnesį su „Sūduvos“ atstovu konkuravo komandos draugas Aleksandras Živanovičius, „Kauno Žalgirio“ ir Vilniaus „Žalgirio“ puolėjai – Michaelas Thuique’as bei Tomislavas Kišas ir „Panevėžio“ lyderis Elivelto.

Kovo mėnesio geriausiu žaidėju tapo „Kauno Žalgirio“ atstovas Linas Pilibaitis, balandį – „Sūduvoje“ žaidęs Kule Mbombo, gegužę – „Hegelmann Litauen“ ekipos žaidėjas Nauris Petkevičius, birželį – „Žalgirio“ saugas Hugo Videmontas, o liepą – japonas Yukiyoshi Karashima, taip pat ginantis Kauno rajono ekipos garbę.

alyga.lt informacija, V. Kuralavičiaus nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS