Neįgaliesiems

Geriausio „Optibet A lygos“ gegužės mėnesio žaidėjo laurus susižėrė N. Petkevičius

Po blankaus sezono starto mikliai tarp rezultatyviausių „Optibet A lygos“ žaidėjų prasibrovęs Nauris Petkevičius buvo pripažintas geriausiu gegužės mėnesio futbolininku.

Po ketverių metų pertraukos į Lietuvos čempionatą sugrįžęs 21-erių N. Petkevičius gegužę sužaidė penkerias rungtynes, kurių metu pasižymėjo 3 įvarčiais.

„Hegelmann Litauen“ komandos atstovas taikliu smūgiu prisidėjo prie sensacijos įveikiant Vilniaus „Žalgirį“ bei taip pat realizavo baudinius pergalingose dvikovose su Kėdainių „Nevėžiu“ ir Vilniaus „Riteriais“.

Trejoms rungtynėms pirmame rate diskvalifikuotas futbolininkas iki 13-ojo turo buvo pasižymėjęs vos kartą, tačiau nuo to momento įjungė aukštą pavarą bei su 8 taikliais smūgiais yra įsitaisęs tarp rezultatyviausių čempionato žaidėjų.

Per 15 dvikovų taip pat rezultatyvų perdavimą atlikęs N. Petkevičius labai svariai prisideda prie to, kad Kauno rajono komanda šiuo metu su 25 taškais turnyro lentelėje žengia 5-oje vietoje.

„Toks prizas yra paspirtis judėti ir dirbti vis daugiau ir tikėti tuo, ką darau. Visada yra malonu laimėti individualų prizą ir būti įvertintam, bet be komandos draugų nebūčiau to pasiekęs, nes ne tik aš, bet ir visa komanda turėjo gerą gegužės mėnesį.

Manau, kad asmeniškai gegužės mėnuo galėjo būti dar geresnis, bet apibendrinus viskas buvo tikrai gerai“, – teigė „Hegelmann Litauen“ klubo atstovas.

Prizą futbolininkui įteiks „Optibet A lygos“ partneris „7Pack“, be to, geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „Nike“, „Customprocard“ ir „Vaga“.

N. Petkevičius gegužės mėnesio geriausio žaidėjo laurus susižėrė susumavus tv3.lt portale surengtos apklausos balsus bei žurnalistų ir ekspertų įvertinimus. Nuožmią konkurenciją jam sudarė Alytaus DFK „Dainava“ ekipos atakų lyderis Saidas Hamuličius, „Kauno Žalgirio“ saugas Gratas Sirgėdas, Vilniaus „Žalgirio“ puolėjas Tomislavas Kišas bei „Panevėžio“ žaidėjas Jeffrey Sarpongas. 

Kovo mėnesio geriausiu žaidėju buvo pripažintas „Kauno Žalgirio“ futbolininkas Linas Pilibaitis, o balandį – Marijampolės „Sūduvą“ jau palikęs Kule Mbombo.

alyga.lt informacija, hegelmannsports.lt nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS