Neįgaliesiems

Geriausio Optibet A lygos mėnesio trenerio laurus susižėrė „Panevėžio“ strategas

Šio sezono „Optibet A lygoje“ puikiai startavęs „Panevėžys“ vis dar nėra pralaimėjęs nė vieno mačo ir žygiuoja turnyro lentelės viršūnėje. 

Panevėžiečiams teko sudėtingas tvarkaraštis ir žaidimas toli gražu ne optimalia sudėtimi, tačiau jie su tuo susitvarkė nepriekaištingai, o komandos vairininkas Valdas Urbonas, susumavus tv3.lt sirgalių apklausos balsus ir žurnalistų įvertinimus, buvo pripažintas geriausiu kovo mėnesio treneriu. 

„Panevėžys“ pirmose praėjusio mėnesio rungtynėse sužaidė 0:0 su Vilniaus „Riteriais“ bei iškovojo tris minimalias pergales 1:0 – įveikė „Kauno Žalgirio“, Kauno rajono „Hegelmann“ ir Telšių „Džiugo“ ekipas. Per visus mačus Aukštaitijos sostinės ekipa nepraleido nė vieno įvarčio.

Šiuo metu su 17 taškų „Panevėžys“ rikiuojasi pirmas turnyro lentelėje ir turi puikius šansus pirmąjį čempionato ratą baigti viršūnėje.

Įvertinimo sulaukęs V. Urbonas laurus skyrė šauniai pasidarbavusiems komandos futbolininkams, kurie šiemet turi didelių ambicijų.

„Malonu sulaukti įvertinimo – akivaizdu, kad tai visos komandos nuopelnas. Daug kam tokia pradžia buvo netikėta. Man džiugu dėl žaidėjų, kad jie pilni noro, ambicijų ir motyvacijos siekti gerų rezultatų. Turint tokius žaidėjus ir pačiam malonu dirbti, tačiau reikia suprasti, kad tai yra tik pradžia, žinant, koks konkurencingas šiemet yra čempionatas.

Kiekvienas sprendimas leisti jauną žaidėją buvo pamatuotas, nes aš juos kiekvieną dieną matau treniruotėse. Jauni žaidėjai parodė, kad turi ambicijų ir reikiamą lygį. Rizika šiokia tokia egzistuoja, bet man džiugu, kad nė vienas iš jų neiškrito iš konteksto ir visi atsakingai bei gerai sužaidė gautas minutes. Dėl to man džiugu ir ateityje norėtųsi, kad jie užsitarnautų savo laiką aikštėje ir rodytų dar daugiau noro.

Ačiū labai visiems, kas balsavo ir palaikė. Stengsimės nenuvilti sirgalių ir ateityje“, – kalbėjo „Panevėžio“ vyr. treneris, kuriam atiteks lygos rėmėjo „Antėja“ prizas.

Artimiausią mačą čempionato lyderiai žais balandžio 16 dieną – 8-ojo turo susitikime svečiuose bus stojama į kovą su FA „Šiauliai“ futbolininkais.

alyga.lt informacija, FK „Panevėžys“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS