Neįgaliesiems

Geriausio Optibet A lygos mėnesio žaidėjo laurus susižėrė M. Grigaravičius

Paskutinis „Optibet A lygos“ pirmenybių mėnesis padovanojo ne tik atkaklias kovas, bet ir efektingus individualius pasirodymus.

Lapkritį puikiai rungtyniavęs 30-metis Vilniaus „Riterių“ saugas Mindaugas Grigaravičius tapo geriausiu mėnesio žaidėju po to, kai buvo suskaičiuoti žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos balsai. Ilgamečiam Lietuvos čempionato žaidėjui bus įteiktas lygos rėmėjo „7Pack“ prizas.

Praėjusį mėnesį M. Grigaravičius sužaidė trejas rungtynes ir kiekviename mače pasižymėjo po kartą – mušė įvarčius į „Kauno Žalgirio“, „Panevėžio“ bei Kauno rajono „Hegelmann“ ekipų vartus.

Šiame sezone klaipėdietis per 22 susitikimus pelnė 5 įvarčius ir kartą rezultatyviai asistavo komandos draugui. „Riterių“ garbę saugas gynė jau ketvirtą sezoną.

„Traumos buvo susijusios su netinkama avalyne, kuri iššaukdavo raumenų problemas, tokias kaip – stiprūs mėšlungiai ir spazmai. Dėl šių problemų iškristi iš rikiuotės šiame sezone teko 4–5 kartus, kol atradau sprendimo būdą. Viskas susitvarkė kažkur apie rugpjūčio mėnesio pradžią, tada pradėjau ruoštis paskutinei sezono daliai.

Lapkritis man asmeniškai buvo puikus mėnuo, tik, žinoma, norėjosi paskutinėse rungtynėse tos pergalės, kuri būtų buvusi labai svarbi klubui. Deja, bet buvome labai arti to. Mane vedė noras, sportinis pyktis bent kažkiek padėti komandai, nes šiame sezone žaidžiau mažiau nei įprastai ir norėjau kažkaip parodyti bei priminti apie save iš gerosios pusės“, – apibendrino M. Grigaravičius.

Kovą geriausiu „Optibet A lygos“ mėnesio žaidėju tapo „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto, balandį – pastarojo komandos draugas Linas Klimavičius. Gegužės mėnesį geriausio žaidėjo laurus susižėrė Marijampolės „Sūduvos“ ispanas Xabi Auzmendi, birželį bei rugsėjį – Vilniaus „Žalgirio“ atakų lyderis Renanas Oliveira, liepą – FA „Šiauliai“ puolėjas Oleksijus Ščebetunas, rugpjūtį – „Kauno Žalgirio“ atstovas Antonas Fase, spalį – Telšių „Džiugo“ vartininkas Vincentas Šarkauskas.

alyga.lt informacija, E. Žaldario nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS