Neįgaliesiems

Geriausiu futsal A lygoje sausį tapęs M. Makutunovičius: „Šis apdovanojimas – visos komandos pasiekimas“

Sostinės „Turbotransfers“ lyderis Mantas Makutunovičius savo įvarčių taupyklę per sausį papildė taip stipriai, kad pagal rezultatyvumą A lygoje dabar jis jau atsilieka tik nuo „Kauno Žalgirio“ įvarčių mašinos – Bolo.

Įskaitant LFF futsal taurės rungtynes, „Turbotransfers“ per sausį sužaidė ketverias rungtynes, per kurias pasiekė tris pergales, o Mantas prie jų prisidėjo pelnydamas vienuolika įvarčių.

„Man šis apdovanojimas – visos komandos pasiekimas. Gruodį treniravomės kaip komanda, ko anksčiau nebuvo, tai pradėjo matytis komandos susižaidimas, ir tai davė neblogų rezultatų“, – sakė M. Makutunovičius.

Prieš sezoną „Turbotransfers“ kėlė tikslą – patekti į atkrintamąsias varžybas ir pirmajame etape išvengti „Kauno Žalgirio“ barjero. Panašu, kad pirmasis tikslas bus įvykdytas, antrajam gali prireikti nedidelio stebuklo.

„Mano nuomone, jei turėtume pasiruošimą čempionatui, galėtume būti penketuke. Dabar yra, kaip yra. Tokia situacija kartojasi ne pirmus metus, todėl ir mūsų rezultatai pirmajame rate būna prastesni nei antrajame“, – sakė sausio mėnesio laureatas.

M. Makutunovičius, įskaitant taurės rungtynes, fiksuoja septynerių iš eilės rezultatyvių rungtynių seriją. Ketverios jų – būtent sausio mėnesį.

„Svarbiausia, kad komanda laimėtų, bet, žinoma, yra džiugu, kai komanda laimi ir aš įmušu įvartį. Kaip ir minėjau, svarbiausia, komandos pergalės, o kiekvienas įvartis yra komandos nuopelnas. Dar liko neužbaigtų darbų – taurėje norėtųsi patekti į finalą, o ten jau visko gali būti. Čempionate norisi patekti į atkrintamąsias ir kuo geriau pasirodyti“, – reziumavo M. Makutunovičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS