Neįgaliesiems

Geriausiu jaunuoju Optibet A lygos mėnesio žaidėju tapo dainavietis

Alytaus DFK „Dainava“ ekipos puolimo lyderis Saidas Hamuličius sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą „Optibet A lygoje“.

21-erių bosnių kilmės saugas iš Nyderlandų buvo išrinktas geriausiu spalio mėnesio jaunuoju žaidėju – tai yra jau antrasis toks dainaviečio įvertinimas šiemet.

S. Hamuličius spalį sužaidė ketverias rungtynes be keitimų ir per jų metu pelnė 3 įvarčius. „Dainavos“ atakų lyderis išlygino rezultatą rungtynėse su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa, o namų mače su Telšių „Džiugu“ pasižymėjo du kartus, išplėšdamas pergalę.

Iš viso krašto saugas per 34 susitikimus šiemet įmušė 15 įvarčių bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. 

„Spalis buvo išties geras mėnuo, kadangi įmuštų įvarčių dėka pavyko padėti komandai iškovoti svarbius taškus. Prisidedant prie gerų „Dainavos“ rezultatų, esu visada laimingas dėl savo pasirodymų.

Praėjusį kartą to neminėjau, bet, taip, vienas tikslų yra tapti rezultatyviausiu čempionato žaidėju. Kai žaidi už komandą, kuri užima poziciją antroje turnyro lentelės pusėje, geriau pasilaikyti tokias mintis sau ir jas parodyti aikštėje. Nieko nėra neįmanomo – stengiuosi pasinaudoti kiekviena proga pelnyti įvartį.

Artėjančios rungtynės su „Banga“ yra svarbiausios šiame sezone. Per ankstesnius du tarpusavio mačus pelniau 4 įvarčius, tačiau kiekviena dvikova yra nauja ir turi savo istoriją. Tiek aš, tiek visi turime išlikti susikaupę ir išsivežti svarbiausius sezono taškus į Alytų“, – pasakojo rezultatyviausiu čempionato žaidėju pretenduojantis tapti Alytaus klubo atstovas.

„Dainavos“ lyderiui geriausio spalio mėnesio jaunojo žaidėjo apdovanojimas atiteko suskaičiavus ekspertų bei žurnalistų balsus ir pridėjus tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos rezultatus.

S. Hamuličiui bus įteikta lygos partnerio „Nike“ dovana. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „7Pack“, „Customprocard“ bei „Vaga“.

Geriausiu jaunuoju kovo mėnesio futbolininku buvo išrinktas „Kauno Žalgiryje“ rungtyniaujantis Philipas Otele, balandį – „Panevėžio“ vartų sargas Danas Šimkevičius, gegužę – „Hegelmann Litauen“ klubo gynėjas Vilius Armalas, birželį – V. Armalo komandos draugas Nauris Petkevičius, liepą – S. Hamuličius, rugpjūtį bei rugsėjį du Vilniaus „Žalgirio“ lietuviai – Gustas Jarusevičius ir Karolis Uzėla.

Dainaviečio konkurentais spalį buvo „Hegelmann Litauen“ ekipos duetas – V. Armalas ir N. Petkevičius, Emmanuelis Davidas iš „Kauno Žalgirio“ bei „Žalgirio“ saugas K. Uzėla.

alyga.lt informacija, Agnetos Mikelionytės nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS