Neįgaliesiems

Geriausiu liepos mėnesio Optibet A lygos treneriu tapo M. Čepas

„Optibet A lygos“ debiutantė FA „Šiauliai“ sezono viduryje dar labiau įsibėgėjo ir praėjusį mėnesį iškovojo beveik pusę šių metų pergalių.

Kovingumu išsiskiriančios komandos strategas Mindaugas Čepas, susumavus žurnalistų bei tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus, buvo pripažintas geriausiu liepos mėnesio treneriu. Šio įvertinimo sulaukusiam specialistui atiteks lygos rėmėjo „Antėja“ prizas.

Praėjusį mėnesį šiauliečiai identišku rezultatu 3:2 nugalėjo Telšių „Džiugą“ ir Vilniaus „Riterius“ bei 3:1 svečiuose įveikė „Jonavą“. Taip pat buvo patirti du pralaimėjimai: 1:2 nusileista Marijampolės „Sūduvai“ ir 1:3 – „Riteriams“. Saulės miesto klubas dėka tokių pasirodymų turnyro lentelėje su 34 taškais žengia septintas ir nuo 3–6 vietas užimančių komandų labai toli neatsilieka. 

M. Čepas įvertinimą skyrė visai futbolo akademijai.

„Iš tikrųjų, tai gana sunku suvokti šį įvertinimą, kadangi futbolas yra komandinė sporto šaka ir šioje vietoje kaip vyriausiajam komandos treneriui tenka priiminėti galutinius sprendimus, tačiau yra daug faktorių, kurie ženkliai prisideda prie tų pergalių ir laimėjimų.

Liepos mėnuo buvo gana intensyvus ir dėsningas. Komandą papildžius Oleksijui Ščebetunui, pastaruoju metu mes turbūt šiek tiek geriau atrodome priekyje, esame kur kas aštresni ir mažiau nuspėjami atakoje nei buvo iki tol. 

Kalbant apie pačius tikslus, tai kiekvieną treniruotę vertinti kaip paskutinę savo gyvenime ir nenumažint reikalavimų sau ir, žinoma, neužmiršti mėgautis futbolu, mėgautis tuo, ką tu darai. 

Dėkodamas visai futbolo bendruomenei už tokį įvertinimą norėčiau paminėti, kad visada sakiau ir sakysiu – vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda. Tai yra ne tik komandos nuopelnas, bet ir visos mūsų organizacijos. Pradedant nuo to žmogaus, kuris kiekvieną rytą valo rūbinę ir baigiant autobuso vairuotoju.

Žinoma, šioje vietoje visos liaupsės ir aplodismentai yra ir mūsų vaikinams, juk jie daro trenerius gerais arba blogais“, – apibendrino antrą sezoną FA „Šiauliai“ ekipoje dirbantis treneris.

Kovą „Optibet A lygos“ geriausio mėnesio trenerio laurus susižėrė „Panevėžio“ strategas Valdas Urbonas, balandį – Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai vadovaujantis Andrius Skerla, gegužę – „Sūduvos“ vairininkas Miguelis Moreira ir birželį – prie Vilniaus „Žalgirio“ vairo stovintis Vladimiras Čeburinas.

Lygos rėmėjo „Customprocard“ kortelė M. Čepui bus įteikta artimiausiose FA „Šiauliai“ namų rungtynėse, kurios įvyks rugpjūčio 28 dieną.

alyga.lt informacija, Tubuko nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS