Neįgaliesiems

Geriausiu Lietuvos futbolininku antrą kartą karjeroje tapo Arvydas Novikovas

Šeštadienį pristatoma paskutinė 2020-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimų nominacija. Pristačius visus kitus laimėtojus belieka pranešti, kam atitenka geriausio 2020-ųjų Lietuvos futbolininko titulas. Nugalėtoju šioje nominacijoje tapo Arvydas Novikovas.

Krašto saugas užtikrintai pirmavo abiejų sirgalių balsavimo etapų metu, o finaliniame trejete pranoko Saulių Mikoliūną bei Domantą Šimkų.

Arvydas Novikovas geriausiu tampa antrą sykį karjeroje – pirmą kartą tokį apdovanojimą jis gavo 2018-aisiais.

Kadangi dėl COVID-19 situacijos šiemet nevyko apdovanojimų renginys, nominacijų laimėtojai buvo pasveikinti asmeniškai. A. Novikovui apie jo laimėjimą pranešė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius.

„Geriausiu tapai 2018-aisiais, padarei metų pauzę, o 2020-aisiais laimėjai vėl. Linkiu, kad pauzių daugiau nebūtų, kad eitum į priekį“, – sakė LFF prezidentas.

Įdomu tai, kad A. Novikovas kartu su tarpukario metu žaidusiu Antanu Lingiu rinktinėje yra pelnę po 12 įvarčių ir pagal šį rodiklį nusileidžia tik T. Danilevičiui. Dabartinis LFF prezidentas turėjo A. Novikovui ir su tuo susijusį klausimą.

„Kiek aš tavęs galiu laukti ten viršuje? Artėja nacionalinės rinktinės ciklas, tad prašome, kuo greičiau į viršų“, – ragino T. Danilevičius.

Praėjusiais metais A. Novikovo karjeroje buvo visko – su Varšuvos „Legia“ jis tapo Lenkijos čempionu, vasarą persikėlė į Turkijos čempionato naujokus „BB Erzurumspor“ klubą, turėjo sunkumų ir su traumomis, bet, galų gale, viskam stojus į vietas tapo vienu svarbesnių žaidėjų savo klube, o sėkmingus pasirodymus perkėlė ir į rinktinę.

„Asmeniškai metai buvo geri, jei nebūtų traumų – būtų dar geresni. Tačiau grįžau, pradėjo gerai sektis ir rinktinėje, ir klube, tad vertinu pozityviai ir tikrai buvo geri metai“, – kiek anksčiau buvo sakęs futbolininkas.

Tai buvo paskutinė 2020-ųjų Lietuvos futbolo apdovanojimų nominacija. Dėkojame visiems, kurie rinkimų metu atidavė savo balsus ir dar kartą sveikiname visus apdovanojimų laureatus.

Pilną jų sąrašą dar kartą pateikiame žemiau:

Rezultatyviausias Pirmos lygos žaidėjas – Evaldas Kugys (Kėdainių „Nevėžis“; 16 įvarčių);

Rezultatyviausias A lygos žaidėjas – Hugo Videmontas (Vilniaus „Žalgiris“; 13 įvarčių);

Geriausias Lietuvos metų futbolo BLOG‘as – „FutboloTreneris.lt“;

Geriausias A lygos futbolininkas – Saulius Mikoliūnas (Vilniaus „Žalgiris“);

Gražiausias metų įvartis – Rokas Župerka (Kėdainių „Nevėžis“);

Geriausias metų salės futbolo žaidėjas – Justinas Zagurskas (Kauno „Žalgiris“, Lietuvos salės futbolo rinktinė);

Geriausia jaunoji Lietuvos futbolininkė – Rimantė Jonušaitė (Šiaulių „Gintra-Universitetas“, Lietuvos moterų futbolo rinktinė);

Geriausias jaunasis Lietuvos futbolininkas – Titas Krapikas („Spezia“ (Italija), Lietuvos jaunimo rinktinė);

Geriausias Lietuvos moterų treneris – Rimantas Viktoravičius (Šiaulių „Gintra-Universitetas“, Lietuvos moterų rinktinė);

Geriausias Lietuvos vyrų treneris – Valdas Dambrauskas (Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija), 2020-aisiais – HNK „Gorica“ (Kroatija));

Geriausia Lietuvos metų futbolininkė – Liucija Vaitukaitytė (Santandero „Real Racing Club“ (Ispanija), Lietuvos moterų rinktinė, 2020-aisiais – „Utenos Utenis“);

Geriausias Lietuvos metų futbolininkas – Arvydas Novikovas (BB „Erzurumspor“ (Turkija), Lietuvos vyrų rinktinė, 2020-ųjų pirma pusė – Varšuvos „Legia“);

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS