Neįgaliesiems

Geriausiu Optibet A lygos balandžio treneriu tapo A. Skerla

„Optibet A lygos“ pirmame trejete jau kurį laiką įsitvirtinusi ir nuo pat sezono pradžios gerą žaidimą demonstruojanti Kauno rajono „Hegelmann“ komanda praėjusį mėnesį gali vertinti puikiai.

Mėlynai balti sudėtingo tvarkaraščio metu nė karto nepralaimėjo ir demonstravo charakterį, tad komandos strategas Andrius Skerla, susumavus žurnalistų bei tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos balsus, tapo geriausiu balandžio treneriu.

Praėjusį mėnesį Kauno rajono ekipa 2:0 nugalėjo Garžgdų „Banga“, 1:0 įveikė Marijampolės „Sūduvą“, 3:1 palaužė „Kauno Žalgirį“ bei 4:0 sutriuškino „Jonavą“, savo ruožtu, lygiosiomis sužaista su Telšių „Džiugu“ (1:1), Vilniaus „Riteriais“ (1:1) ir Vilniaus „Žalgiriu“ (2:2).

„Hegelmann“ ekipa iš galimo 21 taško surinko 15 ir šiuo metu su 26 taškais rikiuojasi trečioje turnyro lentelės vietoje.

Lygos rėmėjo „Antėja“ prizo sulauksiantis A. Skerla plačiai papasakojo apie praėjusį sėkmingą mėnesį bei pasidžiaugė, jog komandoje rungtyniauja daug lygiaverčių žaidėjų.

„Balandžio mėnuo buvo sudėtingas visoms komandoms – žaidėme septynerias rungtynes, iš jų pavyko laimėti ketverias, trejos sužaistos lygiosiomis. Surinkome 15 taškų, manau, kad tai mums geras rezultatas. Manau, kad tai yra optimalus rezultatas, nes nesame pasiruošę laimėtas visas rungtynes.

Esu labai patenkintas ne tik pergalėmis, bet ir tomis rungtynėmis, kur pavyko atsitiesti geru stiliumi – su „Žalgiriu“ ir „Riteriais“. Sužaidėme stiprius kėlinius, tai tik parodo, kad komanda turi charakterį ir aš už ją džiaugiuosi, taip pat – už visą organizaciją. Iš balandžio išspaudėme tikrai daug.

Gerus rezultatus pavyko išlaikyti ir be traumą patyrusio Yukiyoshio Karashimos. Tai – svarbus žaidėjas mūsų komandai, su juo žaidžiame šiek tiek kitaip. Traumos būna visada – man patiko, kaip komanda į tai sureagavo, svarbu, kad jį pakeitę žaidėjai savo darbą atliko gana gerai.

Nesame priklausomi nuo vieno ar kito žaidėjo, o tai parodo komandos stiprybę ir susitelkimą siekiant rezultato. Mane tai džiugina – komandoje turime ne tik 11 pagrindo žaidėjų, turime 20 žaidėjų ir jie visada yra pasiruošę sužaisti taip, kaip aš reikalauju ir duoti komandai naudos“, – apibendrino antrą sezoną „Hegelmann“ klube dirbantis vilnietis.

Kovo mėnesį geriausiu „Optibet A lygos“ treneriu buvo pripažintas „Panevėžio“ vairininkas Valdas Urbonas.

Lygos rėmėjo „Customprocard“ kortelė A. Skerlai bus įteikta per artėjančias Lietuvos čempionato rungtynes su „Džiugu“, kurios įvyks gegužės 21 dieną, šeštadienį.

alyga.lt informacija, fchegelmann.lt nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS