Neįgaliesiems

Geriausiųjų rinkimams – didelis aistruolių dėmesys

Pirmadienį prasidėję Lietuvos futbolo federacijos (LFF) organizuojami 2018 m. Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimai sulaukė didžiulio susidomėjimo.

Iki antradienio ryto futbolo gerbėjai iš viso balsavo beveik 20 tūkst. kartų, o savo balsą atidavė beveik 6 tūkst. unikalių vartotojų.

„Džiaugiamės, kad prasidėjęs balsavimas sulaukė tiek dėmesio, ačiū futbolo aistruoliams už aktyvumą. Balsuoti iš viso galima už devynias kategorijas, kuriose yra 96 nominuotųjų. Pasižiūrėjus į turimus rezultatus, daugelyje kategorijų matome įtemptą kovą ir tai džiugina – tikimės tokį varžymąsi matyti iki balsavimo pabaigos“, – įvertino pirmąją balsavimo dieną LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Pirmasis balsavimo etapas vyks iki sausio 27 d., o po šios dienos kandidatų sąrašas visose kategorijoje sumažės iki trijų. Vasario 4 d. balsavimas baigsis, o geriausieji bus apdovanoti vasario 21 d. vyksiančioje iškilmingoje ceremonijoje Vilniuje.

Balsuoti už geriausius šalies futbolininkus ir futbolininkes, trenerius, įvarčius ir futbolo tinklaraščius (blogus) galima paspaudus ant šios nuorodos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS