Neįgaliesiems

Gibraltare – dar viena užtikrinta Lietuvos šešiolikmečių pergalė

Lietuvos vaikinų U16 rinktinė tęsia pergalingą pasirodymą Gibraltare vykstančiame UEFA „Development“ turnyre.

Andriaus Veličkos auklėtiniai antrose rungtynėse net 7:0 sutriuškino šeimininkų Gibraltaro futbolininkus. Primename, kad pirmose rungtynėse lietuviai 5:0 nugalėjo ir Farerų Salų komandą.

Pasirodymą lietuviai užbaigs rungtynėmis su Islandijos bendraamžiais.

Kaip ir pirmame mače, lietuviai nuo pirmų minučių čiupo jautį už ragų ir pradėjo dominuoti aikštėje – pirmasis įvartis krito jau trečią rungtynių minutę, o po pirmo kėlinio lietuviai jau pirmavo penkiais įvarčiais.

Po pertraukos situacija iš esmės nesikeitė – lietuviai ir toliau diktavo savo sąlygas, įmušė dar du įvarčius ir taip įtvirtino pergalingą savo pranašumą.

Rungtynių statistika: Lietuva – Gibraltaras 7:0 (5:0);

Gibraltaro „Victoria“ stadionas, teisėjas – Sethas Galia;

Įvarčiai: 3min. ir 23 min. Dovas Grudzinskas, 27 min. Dominykas Taučas, 32 min. Jugas Turčinskas (11 m baudinys), 45 min. Karim Ibrahim, 50 min. Justas Rakauskas, 61 min. Simas Grabauskas (Lietuva);

Įspėtas: 35 min. Karim Ibrahim (Lietuva);

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ignas Aleksandravičius, Paulius Stankus (73 min. Julius Plančiūnas), Dovydas Balsys (46 min. Simas Grabauskas), Karim Ibrahim, Dovas Grudzinskas (60 min. Ignas Gelgota), Dominykas Taučas (73 min. Dominykas Nassif), Adomas Buikus (73 min. Vakaris Bradūnas), Justas Rakauskas (60 min. Grant Emerhi), Tomas Jonyla, Jugas Turčinskas (46 min. Edvinas Mikutis), Carmine Lukas Manea (46 min. Rodion Piazenko). Atsargoje: Kristupas Čepulis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS