„Gintra“ apgynė Baltijos moterų futbolo lygos čempionių titulą

Šeštadienį Radviliškyje įvyko Baltijos moterų futbolo lygos finalas, kuriame Šiaulių „Gintros“ futbolininkės po atkaklios kovos 1:0 (1:0) palaužė Estijos čempionę Talino „Flora“ ekipą ir apgynė titulą.

Rungtynių įrašas futbolas.tv platformoje

Finalą užtikrinčiau pradėjo reguliaraus sezono nugalėtojos „gintrietės“, kurios pirmosiomis minutėmis prispaudė varžoves jų baudos aikštelėje. Nano Oronoz pavojingai grasino varžovių vartams smūgiu galva, o po kelių minučių kapitonės Algimantės Mikutaitės tolimas smūgis prašvilpė visiškai greta skersinio.

Kėliniui įpusėjus žaidimas kiek apsilygino, bet iniciatyva vis dar priklausė geltonai juodoms, tiesa, rezultatas liko nepakitęs.

Puikią progą išvesti komandą į priekį turėjo Juliet Sunday, kuri atsidūrė viena prieš Talino klubo vartininkę, tačiau nuginkluoti jos puolėjai nepavyko. 39-ąją minutę dar vieną šansą sukūrė Seina Kashima, tačiau Erikos Šupelytės smūgis buvo netikslus.

Vis dėlto dar pirmajame kėlinyje kokybinę persvarą gintrietėms pavyko paversti pranašumu. Išmintingai sužaidusi Seina Kashima pelnė gražų įvartį ir Šiaulių miesto klubas išsiveržė į priekį   1:0.

Primename, kad rugsėjo 6–9 dienomis Šiauliuose vyks UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyras. 8-oje atrankos grupėje kartu su Lietuvos čempionėmis dėl vienintelio kelialapio į pagrindinį turnyrą varžysis Velso čempionė Kardifo „Cardiff City“, Škotijos grandė Glazgo „Glasgow City“ ir Airijos aukso medalių savininkė Dublino „Shelbourne“.