Neįgaliesiems

„Gintra“ Šiauliuose priims viešnias iš legendinio Italijos klubo – AC „Milan“

Pasirengimą UEFA moterų Čempionių lygai nuo liepos 1 dienos pradėsianti Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintra“ tuo pačiu ruošis ir vienoms labiausiai intriguojančių tarptautinių kontrolinių rungtynių.

Reprezentacinė Šiaulių miesto moterų komanda liepos 17 d. 18 val. Šiaulių miesto centriniame stadione stos į kovą su vieno garsiausių Italijos klubų – AC „Milan“ futbolininkėmis.

Šis susitikimas taps tikra futbolo švente šiauliečiams ir miesto svečiams, kurie vėl turės galimybę išvysti aukščiausio lygio futbolą stebėdami rungtynes iš stadiono tribūnų. 

„Po šio sudėtingo karantino laikotarpio, tokios rungtynės yra tikra atgaiva ir mums ir, turbūt, visiems futbolo gerbėjams. AC „Milan“ klubo net nereikia pristatinėti – jis puikiai žinomas visame pasaulyje ir tiems, kurie nėra dideli futbolo ekspertai. Šis susitikimas, kuris vyks Šiauliuose, bus savotiška mūsų komandos duoklė Šiaulių miestui, visiems klubo rėmėjams, gyvo futbolo išsiilgusiai bendruomenei. Joms ruošimės labai kruopščiai ir atsakingai, nes mūsų tikslas nėra tik pasižiūrėti, kaip atrodo Milano komanda. Norime mesti rimtą iššūkį aikštėje ir tikimės, kad su žiūrovų palaikymu mums tai pavyks padaryti“ – kalbėjo klubo direktorius Mantas Radavičius.

AC „Milan“ yra Italijos vicečempionė, pastarajame sezone iškovojusi kelialapį į UEFA moterų Čempionių lygos turnyrą. Turnyrinės lentelės viršūnėje ji vietą aukščiau savęs užleido tik „Serie A“ laimėjusiai Turino „Juventus“.

Nors AC „Milan“ klubas savo istoriją skaičiuoja jau antrą šimtmetį, moterų futbolo komanda tokiu ilgu egzistavimu pasigirti negali. Tiesa, moterų komanda buvo įkurta su vieninteliu tikslu – iškart skinti pergales ir tapti galinga jėga Europoje. Debiutas „Serie A“ įvyko 2018–2019 metų sezone, įgijus licenciją iš Brešos klubo.  Jau pirmajame sezone AC „Milan“ pademonstravo aukštą klasę užimdama trečiąją vietą. 2019-2020 metų sezone „dizainerės“ dar kartą iškovojo bronzos medalius, o iki antrojo turnyrinės lentelės laiptelio, kuris būtų garantavęs vietą UEFA moterų Čempionių lygos atrankoje, pritrūko vos vieno taško.

Nutraukti „bronzinį prakeiksmą“ ir pakilti į antrąją vietą „Serie A“ pirmenybėse pavyko pastarajame sezone. Buvo iškovotas istorinis kelialapis į elitinį Europos turnyrą – UEFA moterų Čempionių lygą, o pirmasis žygis joje prasidės jau šią vasarą.

AC „Milan“ klubo aprangą vilki toli gražu ne vien italės. Komandos sudėtyje galima išvysti legionierių iš Nyderlandų, Prancūzijos, Ispanijos, Japonijos ir kitų pasaulio šalių.

Šiais metais UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyras vyks rugpjūčio 18-21 dienomis. Burtai, po kurių paaiškės Lietuvos čempionių varžovės, bus traukiami liepos 2-ąją.

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS