Neįgaliesiems

„Gintra-Universitetas“ aptarė ateinančio sezono tikslus ir uždavinius

Ateinantį sekmadienį Šiaulių komandos laukia pirmasis iššūkis naujajame 2017 metų moterų A lygoje. Lietuvos čempionių varžovės – pavadinimą tarpsezonio metu pakeitusios buvusios Kauno „LSU-Žaros“ futbolininkės, nuo šiol besivadinsiančios garsiu „Kauno Žalgirio“ vardu. Susitikimas vyks balandžio 23 dieną 16 valandą Gytarių stadione.

Nesuvestos sąskaitos

Su naujomis ambicijomis į 2017 metų sezoną žengianti Kauno „Kauno Žalgirio“ komanda jau kelerius metus iš eilės yra bene didžiausią pasipriešinimą Šiaulių „Gintrai-Universitetui“ galinti pasiūlyti ekipa.

Nors praėjusį sezoną šiaulietėms varžovės didelių rūpesčių nesukėlė ir visuose A lygos susitikimuose buvo užtikrintai įveiktos, o moterų taurės finale, kurį transliavo ir internetinė televizija sutriuškintos rezultatu 10:0, vis tik kaunietės Lietuvos čempionėms sugebėjo „įkasti“ LMFA Žiemos taurės turnyre.

Būtent šio turnyro finale „LSU-Žaros“ žaidėjos po įnirtingos kovos netikėtai 3:2 palaužė Saulės miesto atstoves ir perėmė trofėjų. Už šią skaudžią nesėkmę „Gintra-Universitetas“ turės puikią progą atsirevanšuoti jau šį sekmadienį, pirmajame tarpusavio komandų susitikime 2017 metų A lygos sezone.

Iškėlė ateinančio sezono tikslus

Penktadienio popietę „Gintros-Universiteto“ valdyba, treneriai ir žaidėjos vykdė susirinkimą, kurio metu buvo aptarti ateinančių metų tikslai ir uždaviniai. Šis sezonas bus neįprastas ir tuo, jog Lietuvos čempionės po ilgos pertraukos vėl dalyvaus atgimusioje moterų Baltijos lygoje.

Tiesa, dėl sudėtingų klubų tvarkaraščių komandos sužais tik po 4 turus. Lietuvos komandos tarpusavyje nerungtyniaus, o taip pat bus rengiamas tik vienas turas, svečiuose arba išvykoje su turnyre dalyvausiančiomis Latvijos ir Estijos komandomis.

„Gintai-Universitetui“ ateinančiame sezone iškelti tikslai – tradiciškai apginti Lietuvos moterų A lygos čempionių titulą, moterų taurės turnyro trofėjų, laimėti Baltijos lygą bei peržengti UEFA Čempionių lygos kvalifikacinį etapą. Kaip pabrėžė valdyba, įgyvendinti visus tikslus bus sudėtinga, ypač Europos fronte, tačiau to tikisi rėmėjai, aistruoliai ir visa futbolo bendruomenė, todėl svarbu įdėti visas pastangas siekiant pateisinti lūkesčius, o galutinis rezultatas parodys ar tai pavyko.

Taip pat buvo numatyti ir konkretūs uždaviniai, kuriuos bus siekiama įgyvendinti rungtyniaujant su atitinkamais oponentais Lietuvoje ir Baltijos lygoje.

„Gintros-Universiteto“ merginos visus futbolo aistruolius kviečia  sekmadienį 16 valandą atvykti į Gytarių dirbtinės dangos stadioną ir palaikyti jas kovoje su vicečempionėmis „Kauno Žalgirio” futbolininkėmis“.

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS