„Gintra-Universitetas“ baigė pasirodymą UEFA Čempionių lygoje

Lietuvos čempionės atsakomose šešioliktfinalio rungtynėse Čekijoje 0:4 dar kartą nusileido Prahos SK „Slavia“ futbolininkėms ir baigė savo pasirodymą elitiniame Europos turnyre.

Šiaulietes į nokdauną jau pačioje rungtynių pradžioje pasiuntė varžovių puolėja Tereza Kožarova, kuri po perdavimo iš krašto galva nukreipė kamuolį į vartus – 0:1. Nepaisant pelnyto įvarčio varžovės ir toliau grasino Gretos Kaselytės ginamiems vartams, o po kelių akimirkų kamuolys „pabučiavo“ skersinį.

Pirmą pavojingą ataką „Gintrai-Universitetui“ pavyko surengti 12-ąją susitikimo minutę, kai Isadora Freitas parito kamuolį Leandrai Smedai, tačiau pastarosios smūgį blokavo aikštės šeimininkių gynėja.

Vis dėlto savo sirgalių audringai palaikomos čekės pavaros nemažino bei įpusėjus kėliniui pasiekė antrąjį įvartį – dubliu pasižymėjo T. Kožarova. Nors įvykiai aikštėje šiuo įvarčiu nesibaigė didelio pavojaus prie SK „Slavia“ vartų Rimanto Viktoravičiaus aukltinėms sukurti nebepavyko.

Po pertraukos žaidimo eiga iš esmės nesikeitė. „Gintros-Universiteto“ futbolininkės ir toliau nerado būdų rimčiau kibti į atlapus varžovėms, o šiauliečių pastangas dar labiau skandino apmaudžios klaidos.

68-ąją dvikovos minutę neleistinai baudos aikštelėje sustabdžius varžovę buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo „hetriką“ į savo sąskaitą įsirašiusi T. Kožarova – 0:3. Po kelių minučių pasižymėjo tik ką aikštėje pasirodžiusi Ashley Nicole Herndon – 0:4. Per likusį laiką rezultatas nebepasikeitė, o šiaulietėms beliko pasveikinti varžoves su pelnyta pergale.