Neįgaliesiems

„Gintra-Universitetas“ dalyvaus prestižiniame turnyre Vokietijoje

Po puikaus 2017 metų sezono Šiaulių komanda pradeda raškyti vaisius. Europoje elitinio klubo vardą po trijų metų pertraukos susigrąžinęs „Gintra-Universitetas“ sulaukė kvietimo dalyvauti prestižiniame „AOK Turbine Hallencup 2018“ futbolo turnyre Vokietijoje, Potsdamo mieste.

Į sausio 27–28 dienomis vyksiantį turnyrą kviečiamos dalyvauti tik geriausius rezultatus Europoje ir vietiniuose čempionatuose pastarąjį sezoną demonstravusias ekipos, o atvykstantys elitiniai klubai sukelia didžiulį ažiotažą Potsdame, kuris juntamas mieste vos paskelbus apie bilietų prekybą. Turnyro organizatoriai praneša, kad jau dabar yra parduota didžioji dalis „visos dienos” („kombiticket“) bilietų, kurio kaina prasideda nuo 28 eurų ir neabejoja, kad šiomis dienomis Potsdamo MBC arenos tribūnos bus sausakimšos. 

Jau šeštą kartą organizuojamą turnyrą, kuomet multifunkcinėje MBC arenoje yra paklojama dirbtinės žolės danga, o aikštelės ribos atitveriamos reklaminiais skydais, lydi ne tik aukščiausio lygio moterų futbolas, bet ir iškilmingos turnyro atidarymo bei uždarymo programos, nuotaikingos pramogos žiūrovams bei tikra futbolo šventės atmosfera.

„AOK Turbine Hallencup 2018“ turnyre be Lietuvos čempionių dalyvaus tokie Europos grandai kaip vietinių aistruolių numylėtinė, arenos šeimininkė Potsdamo FFC „Turbine“ (Vokietija) komanda, kuri šiuo metu Vokietijos Bundesligoje rikiuojasi ketvirta, Sankt Pelteno SKN „St. Polten“ (Austrija), Prahos „Sparta“ (Čekija), Budapešto MTK „Hungaria“ (Vengrija), Glazgo „City“ (Škotija) bei praėjusiais metais iškovotą čempionių titulą ginsianti Lisabonos „Sporting“ (Portugalija).

Visos šios komandos, išskyrus šeimininkę Potsdamo ekipą, yra UEFA moterų Čempionių lygos dalyvės. Tiesa, nepaisant to, būtent Vokietijos klubas yra laikomas vienu iš turnyro favoritų.

„Gintra-Universitetas“ šiame turnyre dalyvaus ne pirmą kartą. Šiaulietės futbolo pamokų Potsdame jau sėmėsi 2016-iais. Vis tik debiutas Rimanto Viktoravičiaus auklėtinėms tuomet nebuvo itin saldus – netikėto kvietimo sulaukusi komanda nebuvo tinkamai pasirengusi tokio aukšto lygio varžyboms ir turnyre pergalių nepasiekė.

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS