„Gintra-Universitetas“ gražiu stiliumi susitvarkė su Talino klubu

Užtikrintai rungtyniavusios Lietuvos čempionės pratęsė pergalių seriją be didesnių problemų 3:0 (3:0) pranokdamos Talino „Flora“ komandą iš Estijos ir į savo sąskaitą įsirašydamos trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

Ketvirtadienį Taline buvo žaidžiamos dar vienerios Baltijos moterų futbolo lygos rungtynės, kuriose Šiaulių „Gintra-Universitetas“ pagaliau rungtyniavo visiškai pilna sudėtimi su kuria vyks ir į UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrą Gruzijoje. Užtikrintai rungtyniavusios Lietuvos čempionės pratęsė pergalių seriją be didesnių problemų 3:0 (3:0) pranokdamos Talino „Flora“ komandą iš Estijos ir į savo sąskaitą įsirašydamos trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

Rungtynes kur kas aktyviau pradėjo viešnios iš Šiaulių ir jau pirmosiomis susitikimo akimirkomis po Liubos Gudčenko perdavimo į baudos aikštelę prie aikštės šeimininkių vartų kilo sumaištis, kuri vos nesibaigė lietuvaičių įvarčiu. Vis tik kuriozinis įvartis krito po dar keliolikos minučių, kuomet perdavimą į baudos aikštelę atlikinėjusios Zenatha Coleman smūgis staiga pakeitė kryptį ir nusileido varžovių vartininkei už nugaros – 1:0.

Neilgai trukus rezultatą padvigubino ta pati Z. Coleman, kuri po puikaus komandos naujokės Christinos Murillo perdavimo „išmaudė“ dvi varžoves ir juvelyriškai tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį viršutinį vartų kampą – 2:0. Rezultatas tapo triuškinantis pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet stipriu tolimu smūgiu esčių vartininkę nuginklavo meksikietė Christina Murillo – 3:0.

Antrajame kėlinyje Rimanto Viktoravičiaus auklėtinėms liko tik sutvarkyti formalumus ir šią užduotį žaidėjos sėkmingai įvykdė išsaugodamos persvarą bei „sausus“ vartus – 3:0.

Įvarčiai:

„Gintra-Universitetas“: Zenatha Coleman – 2, Chistina Murillo – 1.

Jau rytoj „Gintra-Universitetas“ žais dar vieną Baltijos lygos mačą, kuris vyks Pernu mieste. Mūsiškės susitiks su Estijos čempione Pernu „Jalgpalli-klubi“ vienuolike. Susitikimo pradžia – 18 val. Jas bus galima stebėti gyvai internetu čia: http://www.jalgpall.ee/voistlused/calendar?date=11.08.2017