„Gintra-Universitetas“ įveikė Lenkijos čempiones

Šiaulių „Gintros-Universiteto” komanda sėkmingai startavo tarptautiniame moterų futbolo klubų turnyre „Amber Cup 2019”.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės Šiaulių miesto centriniame stadione po permainingos kovos 3:1 (0:1) nugalėjo Lenkijos čempionę Lečnos „GKS Gornik” ekipą, kuri kaip ir „Gintra-Universitetas” rengiasi UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrui.

Primename, kad „Amber Cup” turnyre taip pat dalyvauja Rygos „Dinamo” bei Sosnoveco „Czarni” ekipos.

Prieš metus vykusiame turnyre Lietuvos čempionės viešnias iš Lenkijos įveikė rezultatu 3:0.

Įvarčiai:

FK „Gintra-Universitetas”: J. Seoposenwe, Kelen Bender ir S. Veličkaitė (iš 11 m baudinio) po 1.

GKS „Gornik”: W. Kloda – 1.

Nors rungtynių pradžia stadione susirinkusius žiūrovus nuteikė pozityviai – „Gintra-Universitetas” kontroliavo susitikimo tempą ir pavojingiau atakavo varžovių vartus, vis tik Gretai Lukjančukei pirmąjai teko kamuolį ištraukti iš savo vartų tinklo. Kėlinio viduryje po tikslaus kombinacinio išpuolio į priekį viešnias išvedė 20-asis GKS „Gornik” numeris Weronika Kloda – 0:1.

Pirmajame kėlinyje šiaulietės turėjo realių progų išlyginti rezultatą, tačiau užbaigimo stadijoje mūsiškėms tikslumo pritrūkdavo.

Iškart po pertraukos į aikštę grįžusios „Gintros-Universiteto” žaidėjos ėmė spausti varžoves jų aikštės pusėje, o neilgai trukus rezultatą išlygino neseniai iš Pasaulio čempionato kovų Prancūzijoje grįžusi Jermaine Seoposenwe – 1:1.

Pelnytas įvartis į šiauliečių žaidimą įnešė dar daugiau entuziazmo, o prabėgus dar kelioms akimirkoms Simona Veličkaitė uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį pati ir realizavo bei išvedė aikštės šeimininkes į priekį – 2:1.

Persvėrusios rungtynių svarstykles į savo naudą Lietuvos čempionės nesustojo ir toliau nepaleido iniciatyvos bei diktavo žaidimo sąlygas. Po keliolikos minučių tos pačios J. Seoposenwe puikus solo reidas dešiniuoju kraštu baigėsi tik ką po keitimo pasirodžiusios brazilės Kelen Bender tiksliu smūgiu įtvirtinusiu pergalę – 3:1.

Penktadienį „Gintra-Universitetas 18 val. žais antrąsias „Amber Cup 2019” turnyro rungtynes, kuriose išmėgins jėgas su Rygos „Dinamo” vienuolike.