„Gintra-Universitetas“ laimėjo LMFA Žiemos taurės turnyre

Šiaulietės lemiamose tradicinio turnyro rungtynėse rezultatu 5:0 įveikė titulą gynusį „Kauno Žalgirį“ ir pelnė pirmą vietą.

„Gintra-Universitetas“ pirmame kėlinyje pirmavo dviejų įvarčių skirtumu, pasižymėjus Dovilei Gailevičiūtei ir Liubov Gudčenkai. Po pertraukos Simona Veličkaitė, Lolita Žižytė ir Jelena Čubrilo įtvirtino šiauliečių pergalę.

Šiaulietės turnyre surinko visus 9 taškus. Sidabro medalius pelnė „Kauno Žalgiris“ (6 t.), bronzos – Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ (3 t.).

Po dvikovos turnyro komandoms buvo įteikti Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) įsteigti apdovanojimai. Geriausiomis komandų žaidėjomis pripažintos Samanta Karasiovaitė („Gintra-Universitetas“), Kamilė Vaičiulaitytė („Kauno Žalgiris“), Gabija Toropovaitė (Šiaulių SG-FA „Šiauliai“).

Geriausios LMFA Žiemos taurės turnyro vartininės prizas įteiktas Gretai Kaselytei („Gintra-Universitetas“), gynėjos – Monikai Piesliakaitei („Kauno Žalgiris“), saugės – Rimantei Kunickaitei („Kauno Žalgiris“), puolėjos – Jelenai Čubrilo („Gintra-Universitetas“).

Rungtynių statistika

„Kauno Žalgiris“ – „Gintra-Universitetas“ 0:5 (0:2)

NFA antroji aikštė, teisėjas – Šarūnas Tamulynas (Kaunas)

Įvarčiai: Dovilė Gailevičiūtė, Liubou Hudchanka, Simona Veličkaitė, Lolita Žižytė, Jelena Čubrilo – po 1 („Gintra-Universitetas“)