„Gintra-Universitetas“ pakilo į pirmą vietą atrankos grupėje

Įvarčių viesulas šiaulietėms suteikė puikų šansą žengti į UEFA Čempionių lygos šešioliktfinalį. „Gintra-Universitetas“ pelnė 7 įvarčius į Eidžio „EBS/Skála“ vartus, o hetriku išsiskyrė brazilė Isadora Freitas.

Lietuvos čempionės savo sirgalius nudžiugino ankstyvu įvarčiu. Jau 5 minutę šiaulietės šturmavo  Farerų salų ekipos vartus – du kartus varžovėms pavyko atremti staigius smūgius, tačiau trečiasis smūgis pasiekė tikslą. Leandra Smeda išvedė „Gintrą-Universitetą“ į priekį.

22 min. Ana Alekperova preziciškai nukreipė kamuolį  į vartus, taip padvigubindama persvarą – 2:0. Nepaisant vėlesnių šiauliečių pastangų, rezultatas iki rungtynių pertraukos nepakito. „Gintra-Universitetas“ atliko 10 smūgių į vartus, o „EBS/Skála“ – tik vieną.

Šiaulietės nemažino apsukų antrajame kėlinyje ir savo tikslą pasiekė. Isadora Freitas pelnė hetriką, pavyko pasižymėti Carolinai Țabur. 82 min. Noel Baham pelnė finalinį 7-ąjį įvartį. Lietuvos čempionės rungtynėse atliko net 21 smūgį į vartų plotą.

Rezultatyvi pergalė 7:0 leido „Gintrai-Universitetui“ pakilti į 9-osios atrankos grupės pirmą vietą. Espo „Honka“ ekipa rikiuojasi antroje vietoje. Suomės rezultatu 5:0 (2:0) nustelbė Bulgarijos čempiones „NSA“.

Lemiamos turnyro rungtynės įvyks rugpjūčio 13 dieną nuo 18 valandos. Alytaus miesto stadione „Gintra-Universitetas“ susirungs su Sofijos „NSA“, o tuo pačiu metu Marijampolėje žais „Honka“ su „EBS/Skála“.

Rungtynių statistika

Šiaulių „Gintra-Universitetas“  – Eidžio „EBS/Skála“ 7:0 (2:0)

Teisėja – Sandra Strub (Šveicarija)

Įvarčiai: 5 min. Leandra Smeda, 22 min. Ana Alekperova, 55, 65 ir 73 min. Isadora Freitas, 59 min. Carolina Țabur, 82 min. Noel Baham („Gintra-Universitetas“)

Įspėta: 10 min. Durita Mikkelsen („EBS/Skála“)

FK „Gintra-Universitetas“ komandos sudėtis: Greta Kaselytė, Liubov Gudčenko, Anastasia Filenko, Dovilė Gailevičiūtė, Vestina Neverdauskaitė, Simona Veličkaitė, Ana Alekperova, Leandra Smeda, Noel Baham (83 min. Loreta Rogačiova), Carolina Țabur (74 min. Algimantė Mikutaitė), Isadora Freitas. Atsargoje: Klaudija Savickaitė, Samanta Karasiovaitė, Marija Čubrilo, Lolita Žižytė.

Autorius – Robertas Každanas; fkgintra.lt nuotr.