Neįgaliesiems

„Gintra-Universitetas“ po metų pertraukos susigrąžino Baltijos lygos titulą

Baltijos moterų futbolo lygos trofėjus po metų pertraukos sugrįžo į Šiaulius. Paskutinėse šio sezono rungtynėse šiaulietės savo žiūrovų akivaizdoje 5:0 (4:0) sutriuškino „Kauno Žalgirio“ futbolininkes

„Gintra-Universitetas“ šį sezoną Baltijos lygoje nesuklupo nei karto, surinko maksimumą taškų, o pelnytų-praleistų įvarčių santykis buvo tiesiog įspūdingas – 27:1.

Lietuvos čempionės šį susitikimą pradėjo galingai – sužaidus vos 10 minučių švieslentė jau degė skaičiai 2:0. Aikštės šeimininkių įvarčių sąskaitą atidarė baltarusė Ana Pilipenka, o skirtumą po kelių akimirkų technišku smūgiu padvigubino Paulina Sarkanaitė.

Kaunietės po tokio šalto dušo šiek tiek atsipeikėjo, bet iniciatyva ir toliau priklausė „Gintros-Universiteto“ vienuoliktukui. Varžovių triuškinimą įpusėjus kėliniui pradėjo ta pati P. Sarkanaitė, kuri pasižymėjo savo antruoju bei komandos trečiuoju įvarčiu – 3:0.

Iki pertraukos „Gintrai-Universitetui“ pavyko pasiųsti dar vieną tikslų smūgį į varžovių vartus. Tą padarė laiku ir vietoje atsidūrusi Liubou Hudchanka – 4:0.

Po pertraukos žaidimo tempas kiek sulėtėjo, bet pavojingi išpuoliai ir toliau buvo kuriami tik prie kauniečių vartų. Vyšnia ant torto tapo nuostabiai išpildytas puikus Vestinos Neverdauskaitės perdavimas iš krašto, kurį tiksliu smūgiu galva uždarė A. Pilipenka – 5:0.

Apdovanojimus čempionėms po rungtynių įteikė Šiaulių miesto savivaldybės atstovai – žmonių gerovės ir ugdymo departamento direktorė Asta Lesauskienė bei sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas.

„Gintros-Universiteto“ gretose geriausia žaidėja šio sezono Baltijos moterų futbolo lygos pirmenybėse buvo pripažinta Dovilė Gailevičiūtė.

fkgintra.lt informacija

Galutinė 2019 m. turnyro lentelė

1

FC Gintra-Universitetas

5

5

0

0

27:1

15

2

FC Flora

5

4

0

1

12:6

12

3

FK Dinamo Riga

5

2

1

2

12:13

7

4

Pärnu JK

5

1

1

3

5:17

4

5

Rigas FS

 5

1

1

3

7:10

4

6

FK Kauno Žalgiris

5

0

1

4

2:18

1

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS