Neįgaliesiems

„Gintra-Universitetas“ sužinojo galimas varžoves Čempionių lygos pirmajame atrankos etape

UEFA moterų Čempionių lygos atranka įprastai turėjo prasidėti dar rugpjūtį, tačiau daugelio sporto šakų grafikus sujaukęs koronavirusas palietė ir prestižinių varžybų planus.

Lietuvą prestižiniame Europos turnyre atstovaujantis Šiaulių „Gintra-Universitetas” į pirmąją atrankos etapo kovą stos jau lapkričio pradžioje – 3-ąją arba 4-ąją, o ketvirtadienį Lietuvos čempionės sužinos būsimas varžoves bei kur teks rungtyniauti – namuose ar išvykoje.

Tiesa, šiais metais burtų ceremonija bus visiškai kitokia. Atsižvelgdama į keletą esminių kriterijų, tačiau išlaikydama reitingo koeficientų principą, UEFA Čempionių lyga dar prieš burtų ceremoniją suskirstė atrankoje dalyvaujančius 40 klubų į 10 grupių po 4 komandas, todėl dar prieš lemtingąjį ketvirtadienį “Gintra-Universitetas” sužinojo dvi galimas varžovių opcijas.

Šiaulių klubas pateko į 6-ąją burtų krepšelio grupę kartu su Budapešto TC „Ferencvaros” (Vengrija), Bratislavos “Slovan” (Slovakija) ir „Racing FC Union” ekipa iš Liuksemburgo. Kadangi abu grupės skirstyti klubai – „Gintra-Universitetas” ir „Ferencvaros” tarpusavyje susitikti negali, jau aišku, jog šiauliečių lauks Slovakijos arba Liuksemburgo klubų barjeras.

Tuo pačiu ketvirtadienį burtų keliu paaiškės ir rungtynių vieta. Šiame atrankos etape poros nugalėtojas spręsis iš vienų rungtynių.

Šių naujienų iš UEFA būstinės sulaukęs „Gintros-Universiteto” direktorius Mantas Radavičius teigė, jog esminis klausimas vis dar lieka „po klaustuku” – teks vykti į kitą šalį, ar bus rungtyniaujama Šiauliuose.

„Galimas varžovių alternatyvas sužinojome, bet pagrindo džiūgauti ar nusiminti nėra. Manome, kad tiek Slovakijos, tiek Liuksemburgo ekipos yra įveikiamos, tačiau, žinoma, kai likimas sprendžiasi iš vienų rungtynių, atsakomybė ir įtampa bet kuriuo atveju yra didžiulė ir pagrindinis iššūkis bus su ja susitvarkyti kuo greičiau prasidėjus rungtynėms. Tikimės, kad burtai lems, jog galėsime žaisti namuose. Tai klausimas nuo kurio labai daug priklauso – ar turėsime skubiai pradėti planuotis išvykos organizavimą ar įvairius techninius darbus organizuojant susitikimą namuose, kurių šiemet ypatingai daug dėl įvairiausių naujų saugumo reikalavimų” , – svarstydamas galimus scenarijus kalbėjo M. Radavičius.

Jau rytoj į šiuos klausimus bus atsakyta – UEFA būstinėje po pietų vyks burtų ceremonija, kuri nulems šiauliečių varžoves ir rungtynių vietą. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS