Neįgaliesiems

„Gintra-Universitetas“ sužinojo varžovus UEFA Čempionių lygos atrankoje

Penktadienio popietę UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti UEFA moterų Čempionių lygos atrankos grupių burtai, po kurių paaiškėjo ir Lietuvos čempionės Šiaulių „Gintros-Universiteto“ varžovės. 

„Gintros-Universiteto“ klubo direktorius Mantas Radavičius po burtų traukimo ceremonijos varžovų vertinti neskubėjo, kadangi dvi iš trijų komandų yra mažai pažįstamos, tuo tarpu „NSA Sofia“ sunkiai prognozuojamas oponentas.

„Nesame nei labai patenkinti, nei labai nusivylę. Pirmiausia, džiaugiamės, kad atrankos turnyras po ketverių metų pertraukos vėl vyks Lietuvoje ir į Alytaus bei Marijampolės stadionus galėsime kviesti visus futbolu besidominčius žmones.

Apie būsimas varžoves galiu pasakyti, kad Bulgarijos ekipa jau daugelį metų dominuoja savo šalyje ir yra sunkiai nuspėjama varžovė. Jos rezultatai UEFA Čempionų lygoje banguoja – vienais metais ji nustebina, kitais pasirodo ne itin sėkmingai. Ko gero pavojingiausia oponentė šioje grupėje bus FC „Honka“ komanda iš Suomijos. Keletą metų prieš tai Čempionių lygoje dalyvavo Vantos klubas, ir tai buvo kietas riešutas visiems. Jei FC „Honka“ sugebėjo Suomijoje nukonkuruoti daugkartines čempiones, tai parodo, kad ši ekipa yra itin grėsminga varžovė.

Turėsime gerai atlikti namų darbus, kad išanalizuotumėme varžoves. Tas pats Farerų Salų klubas gali pateikti nemalonių staigmenų. Ši komanda yra debiutantė, o praeityje mums ne kartą yra tekę susidurti su Farerų Salų čempione. Prisimename, kad lengva niekuomet nebuvo, varžoves įveikdavome, tačiau tik po sunkių kovų“, – būsimas varžoves apžvelgė M. Radavičius.

9-oji UEFA moterų Čempionių lygos atrankos grupė:

Šiaulių „Gintra-Universitetas“ (Lietuva, 1 krepšelis, šeimininkė)
Sofijos „NSA Sofia“ (Bulgarija, 2 krepšelis)
Espo „Honka“ (Suomija, 3 krepšelis)
Eidžio „EBS/Skala“ (Farerų Salos, 4 krepšelis).

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS