„Gintra-Universitetas“ užtikrintai žengė į Baltijos moterų lygos finalą

Penktadienį Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda sėkmingai pradėjo Baltijos moterų lygos finalines varžybas. Pusfinalyje Lietuvos čempionės 3:0 įveikė Talino „Flora“ ekipą ir pateko į finalą.

Pirmajame kėlinyje aikštėje dominavo Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės. Jos daugiau kontroliavo kamuolį ir neleido varžovams prisiartinti prie savų vartų.

„Gintrai“ pavyko išsiveržti į priekį jau 14 minutę. Georgia Cloepfil baudos aikštelės krašte susitvarkė su varžove ir atliko nestiprų smūgį į vartus, bet vartininkė Maria Gaiduk nesugebėjo sustabdyti kamuolio, kuris įskriejo į vartus.

Po penkiolikos minučių šiaulietės dar kartą išnaudojo varžovių vartų sargės klaidą ir pelnė kuriozinį įvartį, kurios autorė ir vėl buvo G. Cloepfil.

Prieš pertrauką Šiaulių komanda galėjo įmušti ir trečią įvartį, bet Noel Baham smūgiuotas kamuolys atsimušė nuo vartų konstrukcijos.

Po pertraukos „Flora“ bandė paspausti šeimininkes, bet esčių bandymai atsimušė į kietą „Gintros“ gynybinę sieną. Realiausią progą įmušti varžovės turėjo 56 minutę, kai Liis Lepik smūgiavo kamuolį į skersinį.

Iki mačo pabaigos šiaulietės turėjo kelias progas paversti rezultatą triuškinamu, tačiau tai pavyko padaryti tik per pridėtą laiką. Po paskirto baudos smūgio, Megan Crosson smūgiuotą kamuolį priešais save atmušė vartininkė, bet greičiausiai prie jo prišoko Isadora Freitas. Ji pelnė trečiąjį komandos įvartį.

Pergalę iškovojusi „Gintra-Univeritetas“ sekmadienį sieks apginti Baltijos lygos čempionių titulą, kai susikaus su „Minsk“ klubu, kuris kitame pusfinalyje 8:0 nugalėjo „Parnu“ ekipą.

Sekmadienio finalo rungtynės vyks 15:00 val. Šiaulių miesto centriniame stadione. Rungtynes tiesiogiai transliuos Lietuvos futbolas ir Moterys už futbolą Facebook puslapiai.