Neįgaliesiems

„Gintra“ užtikrintai pelnė kelialapį į Baltijos moterų lygos finalą

Baltijos moterų futbolo lygos (BWFL) čempionių titulą ginanti ir pirmąją vietą reguliariajame sezone užėmusi Šiaulių „Gintros“ komanda pusfinalyje prieš Rygos SFK žaidėjas problemų neturėjo ir tiesiausiu keliu žengė į finalą.

Įspūdingai debiutavusi gintriečių naujokė Seina Kashima jau per pirmąjį pusvalandį pasižymėjo „hetriku“, o Lietuvos čempionės varžoves įveikė rezultatu 7:0 (4:0).

Rungtynių įrašas futbolas.tv platformoje

Pranašumą aikštės šeimininkės prieš Latvijos čempiones ėmė įrodinėti nuo pat susitikimo pradžios, o varžovių gynybos liniją siaubusi komandos naujokė Seina Kashima debiutinėse rungtynėse pirmoji išvedė komandą į priekį. Tai pavyko padaryti jau 14-ąją rungtynių minutę, kai po perdavimo į baudos aikštelėje kamuolį sėkmingai susistabdžiusi puolėja nukreipė jį į tinklą.

Pajutusi kraujo skonį S. Kashima toliau varė į neviltį varžoves bei tvirtino Lietuvos čempionių pranašumą. Technišku smūgiu ji antrą kartą nuginklavo oponenčių vartininkę, o po poros minučių pelnė į „hetriką“. Iki pertraukos dar vienu tiksliu smūgiu pasižymėjo Juliet Sunday, o rezultatas tapo 4:0.

Po pertraukos komandos vyriausiasis treneris Kalojanas Petkovas į aikštę išleido žaidėjas, kurios susitikimą pradėjo ant atsarginių suolo, o „gintrietės“ tęsė dominavimą aikštėje. Tvirtai mačo kontrolę laikiusi komanda dar keliais įvarčiais įtvirtino pergalę bei visiškai pelnytai iškovojo kelialapį į finalą.

BWFL turnyro finale, kuris vyks rugpjūčio 19 dieną Šiauliuose, gintrietės susitiks su kitos pusfinalio poros Talino „Flora“ bei Saku „Sporting“ nugalėtoja.

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS