Neįgaliesiems

„Gintros-Universiteto“ merginos: „Esame užsivedusios ir toliau žaisti tokiu ritmu“

Daugkartinės šalies čempionės Šiaulių „Gintros-Universiteto“ žaidėjos trečiadienį be gailesčio 16:0 sutriuškino bronzines Gargždų „Bangos“ merginas bei ne žodžiais, o darbais pademonstravo, kad yra linkusios ir šiais metais karaliauti Lietuvos futbolo padangėje.

Tigrės šiose rungtynėse nepraleido įvarčio per pirmąsias šešias minutes. Galbūt, namų aikštė, o galbūt bandymas nustebinti varžoves lėmė, kad „Bangos“ merginos bandė spausti viešnias, tačiau labai greitai turėjo susitaikyti su realybe. Po Dovilės Gailevičiūtės perdavimo įvartį pelnė Rimantė Jonušaitė.

„Tikrai nustebome, kai varžovės mus pradėjo spausti (šypsosi). Aišku, tai truko neilgai – perėmėme iniciatyvą, po Dovilės perdavimo į vartų kampą įmušiau pirmą įvartį ir kontroliavome visas rungtynes. Visos buvome išsiilgusios rungtynių, todėl, nepriklausomai nuo rezultato, žaidėme taip, lyg būtų 0:0“, – sakė Rimantė Jonušaitė, kuri rungtynėse pasižymėjo penkiais įvarčiais ir tuo pačiu pakilo į pirmąją vietą rezultatyviausių futbolininkių sąraše.

Po praleisto pirmojo įvarčio praktiškai visas žaidimas vyko vienoje aikštės pusėje, todėl jaunajai „Gintros-Universiteto“ vartininkei Medai Šeškutei darbo praktiškai nebuvo. M. Šeškutė pagrindinės vartininkės pozicijoje šiemet pakeitė ilgametę ekipos narę, geriausią 2019-ųjų Lietuvos geriausią futbolininkę Gretą Lukjančukę. Pastaroji dėl asmeninių priežasčių šiemet komandai neatstovaus.

Kadangi M. Šeškutei vartuose darbo nebuvo, tai treneris Rimantas Viktoravičius savo auklėtinei pasiūlė padirbėti varžovių aikštės pusėje. Pastaroji atsilygino įvarčiu.

„Kai treneris pasakė, kad aš turiu atlikti baudos smūgį – nustebau. Tačiau, kai bėgau prie kamuolio, komandos draugėms sakiau, kad įmušiu. Kalbant apie darbą prie savųjų vartų, tai per rungtynes vos kelis kartus teko paimti kamuolį į rankas. Mūsų komandos gynyba buvo superinė, dėl to kartais manęs net nereikėjo.

Džiaugiuosi komandos užsivedimu ir noru žaisti. Dėl nukeltos sezono pradžios visos troškome kuo geriau pasirodyti. Be to, komandoje yra puiki atmosfera ir tai aikštėje labai gerai atsispindėjo. Esame užsivedusios ir toliau žaisti tokiu ritmu, todėl realu, kad panašių rezultatų dar bus“, – kalbėjo M. Šeškutė.

Antrąsias rungtynes „Gintra-Universitas“ žais jau šį šeštadienį su gerokai atsinaujinusiu ir į A lygą sugrįžusiu Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU klubu. Sekmadienį dar vieneriose Lietuvos moterų A lygose rungtynėse „Kauno Žalgiris“ namie priims „Utenos Utenį“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS