Neįgaliesiems

Grįžta projektas „1:0 vokiečių kalbos naudai“

Praeityje jau nemažai sėkmės Lietuvoje susilaukusi iniciatyva „1:0 vokiečių kalbos naudai“ sugrįžta ir 2022-aisiais.

Ar turite noro pademonstruoti savo žinias dalyvaudami viktorinoje apie futbolą bei kartu su kitais vaikais dalyvauti futbolo rungtynėse? Ar nebūtų puiku laimėti futbolo savaitgalį Berlyne ir apsilankyti futbolo klubo „Hertha BSC“ rungtynėse? 

Jei taip, tuomet sudarykite komandą iš šešių berniukų ir mergaičių bei mobiliuoju telefonu sukurkite trumpą filmuką arba sukurkite koliažą tema „Futbolas ir mes“. Jūsų kūrinyje turi būti mažiausiai penki vokiški žodžiai. 

Konkursas „1:0 vokiečių kalbos naudai“ skirtas 5–6 klasių moksleiviams, kurie domisi futbolu ir vokiečių kalba.

Teikti paraišką gali komandos, sudarytos iš šešių, gimusių nuo 2009-01-01, 5–6 klasių berniukų ir mergaičių (santykis tarp lyčių gali būti 3:3, 2:4 ar 4:2). Atskiri komandos nariai turi mokėti žaisti futbolą arba šiek tiek kalbėti vokiškai, arba sugebėti ir tai, ir tai. Šie gebėjimai turės lemiamos reikšmės 2022 metų pavasarį vyksiančiame šalies finale.

Sukurtame filmuke turi būti mažiausiai penki vokiški žodžiai. Komisija vertins darbo originalumą, kūrybiškumą bei šmaikštumą.

Galimi formatai – AVI, WMV, MOV, MPEG, 3GP, SWF, M4V, MPV, .pdf, .txt, .xls, .doc, .xlsx, arba .docx. Ilgis – iki 2 minučių, dydis – iki 500 MB. Negalima naudoti jokios muzikos, kuri apsaugota autorių teisėmis.

Atliktus darbus Goethe‘s institutui pateikti reikia iki vasario 28 dienos. Darbų siuntimo anketa – paspaudus šią nuorodą.

„Ilgametis bendradarbiavimas su „Goethe institut Litauen“ tikrai labai įdomus ir unikalus. Per šį laikotarpį, mes prisilietėme ir patyrėme kai kuriuos vokiečių kalbos ypatumus, o kolegos iš instituto tapo artimesni su futbolu. Manau, taip pat smagu ir dalyviams – skirtingi ir labai intriguojantys iššūkiai su futbolu ar kalba.

Reikia surinkti komandą, mokytis naujų dalykų ir smagiai varžytis. Tikrai galime teigti, kad projektas labai pasisekęs, nes jau daug penktų ir šeštų klasių mokinių išbandė save šiame projekte ir visi džiaugiasi atradę teigiamų emocijų, naujų dalykų“, – mintimis dalinosi Lietuvos Masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Žiuri atrinks 15 geriausius darbus pateikusių komandų, kurios ir dalyvaus šalies finale.

2022 m. šalies finalas vyks nuotoliniu būdu. Geriausių komandų nariai per nuotolinius susitikimus susirungs tarpusavyje atlikdami smagias užduotis, susijusias su futbolu ir vokiečių kalba.
 
Geriausia komanda laimės futbolo savaitgalį Berlyne su futbolo treniruotėmis, vokiečių kalbos pamokomis bei apsilankymu futbolo klubo „Hertha“ BSC rungtynėse!

Jei leis pandeminė situacija, šių metų rudenį laimėtojai keliaus į Berlyną, kur dalyvaus futbolo treniruotėse, vokiečių kalbos pamokose bei stebės futbolo klubo „Hertha“ BSC rungtynes.

Teikite paraiškas ir dalyvaukite!

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS