Neįgaliesiems

Gruodį Danijoje – pirmą kartą rengiamas Šiaurės–Baltijos futsal taurės turnyras

Gruodžio mėnesį Danijoje įvyks pirmą kartą rengiamas šešių komandų ŠiaurėsBaltijos taurės turnyras, kuriame startuos ir Lietuvos rinktinė.

Turnyras gruodžio 12–17 dienomis įvyks Joringo mieste, šiaurinėje Danijoje. Varžybose dalyvaus šešios komandos.

„Labai džiugu, kad turėsime galimybę sudalyvauti tokiame naujame turnyre, kuriame galėsime išmėginti jėgas ne tik su Baltijos, bet ir Skandinavijos regiono komandomis. Tai bus nauja ir įdomi patirtis mūsų rinktinei, tačiau svarbiu akcentu vis tiek išlieka pergalės“, – kalbėjo Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos direktorius Karolis Dieninis.

Pirmojoje grupėje susitiks Grenlandijos, Danijos ir Norvegijos futsal rinktinės, o antrojoje grupėje varžysis Lietuva, Latvija ir Estija.

Savo grupėse komandos su abiem varžovais susitiks po vieną kartą, o pagal grupėse užimtas vietas paaiškės, kas dėl kokių pozicijų turnyre varžysis.

Trečias vietas savo grupėse užėmusios ekipos susitiks akistatoje dėl penktos vietos turnyre, tuo tarpu pirmas dvi vietas grupėse užėmusios komandos susitiks pusfinaliuose, o tada – ir finale, kur ir paaiškės turnyro nugalėtojai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS