Neįgaliesiems

Gruodžio mėnesio futsal A lygos MVP tapo „Vikingų“ atstovas Jonas Ulberkis

Trys pergalės iš trijų ir šeši įmušti įvarčiai visose tose trejose rungtynėse Jonavos „Vikingų“ žaidėjui Jonui Ulberkiui garantavo geriausio gruodžio mėnesio A lygos žaidėjo titulą. Iki šiol šiame sezone tokio pripažinimo buvo sulaukę Edgaras Baranauskas iš „Panevėžio“ ir Bolo iš „Kauno Žalgirio“.

„Nebuvo taip, kad visiškai nesitikėčiau, bet esu maloniai nustebęs. Pagalvojus, buvo geras mėnuo – sekėsi įmušti, o tai, svarbiausia, lėmė pergales. Galvoju, kad tie įvarčiai ir tos pergalės buvo kertinis momentas, dėl ko tas prizas atiteko man“, – sakė gruodžio mėnesio laureatas.

MVP prizas J. Ulberkiui įteiktas prieš centrines vienuoliktojo turo rungtynes prieš „Kauno Žalgirį“. Anot „Vikingų“ žaidėjo, toks sprendimas būsimai dvikovai pridėjo dar daugiau motyvacijos.

„Motyvacijos ir noro žaidžiant prieš čempionus ir taip netrūko, tačiau tokie apdovanojimai visada dar labiau motyvuoja. Ir į patį įvertinimą žiūriu kaip į papildomą motyvaciją daugiau tobulėti ir rodyti geresnius rezultatus, kurie padėtų komandai pasiekti pergales“, – kalbėjo J.Ulberkis.

Šiuo metu „Vikingai“ turnyro lentelėje užima antrąją vietą. Tiesa, trečioje pozicijoje esantis „Panevėžys“ atsilieka tik dviem taškais, tačiau turi dvejų nesužaistų rungtynių rezervą. Be to, lyginant su praėjusiais metais, ekipai vis dar pritrūksta stabilumo.

„Labai sunku įvardinti, kodėl taip yra. Atrodo, nėra problemų su nusiteikimu prieš rungtynes, bet neišpildome detalių, kurias akcentuojame. Komandoje yra daug naujų veidų, reikia daug treniruočių, kad suprastumėme vienas kitą. Neturime savo lyderio (Vladimiro Derendiajevo), kuriam sezonas pasibaigęs. Dėl to labai apmaudu. Mano manymu, su juo būtų kitaip. Stokojame fizinio pasirengimo, o tai aiškiai pasimatė ir rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“.

Kaip bebūtų, manau, kitos komandos įsivaizduoja mus kaip TOP 3 komandą. Visiškai sutinku, šiai dienai nuo „Kauno Žalgirio“ tikrai atsiliekame, bet nėra taip, kad nebūtų įmanoma su jais kovoti. Dar tikrai pabandysime ir duosime kovą.

Lyginant „Vikingų“ bei „Panevėžio“ komandas, panašumas būtų toks, kad abi turi savitą žaidimo braižą bei planą, kurio disciplinuotai laikosi. Tiek jie, tiek mes turi futsal rinktinės žaidėjų ir, manau, esame labai apylygės komandos. Kalbant apie visus likusius varžovus, tikrai nei vienų nenuvertiname, nesame susireikšminę, kiekvieniems iš varžovų ruošiamės atsakingai, niekad jų nenuvertindami“, – komandą kitų lygos atstovų fone vertino J.Ulberkis.

Iki sezono pabaigos gruodžio MVP tikisi dar labiau pagerinti žaidimo kokybę, o sezono pabaigoje pasidabinti medaliais.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS