Neįgaliesiems

Grupės lyderių kovoje – Vengrijos pergalė prieš serbus ir priartėjimas prie išsvajoto kelialapio

Šeštadienį tęsėsi kovos Europos vyrų futbolo čempionato atrankos G grupės varžybose.

Pirmose turo rungtynėse Lietuvos rinktinė išvykoje 2:0 nugalėjo Bulgarijos rinktinę. Plačiau apie šias rungtynes skaityti galite paspaudę čia.

Tuo tarpu centrinis turo mačas buvo žaidžiamas Budapešte, kur susitiko dvi grupės lyderės – Vengrija ir Serbija.

Dramatiškas ir atkaklias rungtynes vengrai, palaikomi 65 tūkstančių, namuose laimėjo rezultatu 2:1 bei dar labiau priartėjo prie patekimo į Europos čempionatą – bilietą jiems iš esmės užtikrintų laimėjimas antradienį Kaune.

Vengrai čia pirmi veržėsi į priekį, Serbijos komanda rezultatą išlygino, tačiau kone po minutės šeimininkai atsakė antru savo įvarčiu ir garantavo sau laimėjimą.

Savo ruožtu juodkalniečiai pirmąsias savo lango rungtynes žaidė dar ketvirtadienį, kai kontrolinėje akistatoje namuose 3:2 nugalėjo Libano futbolininkus. Du įvarčius laimėtojams pelnė Edvinas Kucas, vieną pridėjo Milutinas Osmajičius.

Kovos šioje grupėje prasitęs antradienį. Lietuvos rinktinė tądien Kauno Dariaus ir Girėno stadione priims Vengrijos futbolininkus (bilietai čia), Serbijos rinktinė namuose susitiks su Juodkalnija, o Bulgarijos ekipa kontroliniame susitikime išvykoje surems ietis su Albanijos ekipa.

Vengrijos futbolo federacijos nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS