Neįgaliesiems

H. Biekša: „Atmosfera komandoje gerėja, sieksime dar geresnių rezultatų“

SHARP Elitinės jaunių lygos dvyliktuoju Savaitės žaidėjų pripažintas alytiškis Herkus Biekša, įvarčiais prisidedantis prie FA „Dainavos“ pakilimo turnyre.

EJL U19 divizione alytiškiai išvykoje 3:2 įveikė turnyro lentelės kaimynus kauniečius ir priartėjo prie lyderių trejeto. Puolėjas H. Biekša įmušė trečią dvikovos įvartį ir sulaukė trenerių pripažinimo.

– Gegužės mėnuo SHARP Elitinėje jaunių lygoje tau sėkmingas, įmušei 4 įvarčius, o alytiškių komanda palypėjo į 4 poziciją. Kaip vertini komandos pažangą šio sezono eigoje?

– Visą gegužės mėnesį labai intensyviai dirbom treniruotėse, treneriai Nerijus Bartkevičius ir Povilas Baliukonis ragino įdėti kuo daugiau darbo ir noro, o savaitgaliais stengdavomės pateisinti ir trenerių darbą rungtynių metu, tačiau ne visada pavykdavo. Dabar jaučiasi, kad atmosfera komandoje gerėja ir mes sieksime dar geresnių rezultatų.

– Tavo nuomone, kokie yra didžiausi EJL netikėtumai šiuo metu?

– Turnyrinėje lentelėje per daug netikėtumų šiuo metu nėra, bet su didžiausiais netikėtumais susiduriame patys mes, kaip komanda. Susidūrėme su koncentracijos stoka, labai prastai žaidėme prieš komandas turnyrinėje lentelėje užimančias žemas vietas ir taip barstėme taškus.

– Vakar pasižymėjai LFF taurės šešioliktfinalio rungtynėse žaidžiant už DFK „Dainavą“. Su kokiais iššūkiais susiduria Lietuvos jaunieji futbolininkai, įsiliedami į vyrų futbolo lygmenį?

– Vyrų futbole didžiausias iššūkis jauniems žaidėjams, mano nuomone, yra pripratimas prie greitesnio žaidimo ir tvirtesnių dvikovų. Čia ne visada pavyksta taip ilgai nesiskirti su kamuoliu.

– Papasakok apie tavo motyvaciją tapti futbolininku.

– Futbolą pradėjau žaisti būdamas penkerių, kai tėtis pirmą kartą nuvedė į treniruotę. Tada norėjau žaisti futbolą, nes jį žaidė tėtis. Pirmasis mano treneris buvo Aidas Kalimavičius. Didžiausias iššūkis kol kas man buvo kova dėl vietos startiniame vienuoliktuke, dėl jos įdėjau daug darbo ir pagaliau persilaužiau.

– Kas yra tavo autoritetai, kurių išmintis padeda tau rungtynėse ir už aikštės ribų?

– Turbūt autoritetai, padedantis man aikštėje ir už jos ribų, yra treneriai. Jie visada skatina kovoti vieniems už kitus aikštėje ir savo kalba prieš rungtynes visada nuteikia kovai.

– Dėkoju už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas; FA „Dainava“ nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS