– Turi daug tatuiruočių. Ką jos reiškia?
Viena ant kairės rankos reiškia: „Visada atsikelk. Neleisk nesėkmei tarti paskutinį žodį“. Ant dešinės rankos yra yra mano motinos, tėvo ir brolio gimimo datos, yra taikos balandis. Viena tatuiruotė susijusi su mano gimimo vieta – pajūriu. Vienoje – mano gimimo laikas. Kita – dėl taikos ir ramybės, nes kartais per greitai supykstu. Tikiuosi man tai padės būti ramesniam.

Pečių srityje turiu tigrę, kuris neša sūnus. Tai skirta mano mamai. Dar viena yra skirta teisingumui pasaulyje. Nes matau daug neteisybės.

– Tai, kad esi profesionalus futbolininkas – didelė laimė tavo gyvenime?
– Dažnai sakau tai savo šeimai, nesenai sakiau ir vienam žaidėjui. Mums nėra ko liūdėti. Kartais išeiname į rūbinę ar į aikštę be šypsenos, kaltindami kažką. Tačiau dėl ko galime būti nepatenkinti?

Galiu pasakyti savo tėčio pavyzdį. Jis kas kartą keldavosi ryte plauti baseinų, langų. Yra daug žmonių kurie sunkiai dirba ir nesiskundžia. Mes kartais būname pavargę, nesimėgaujame treniruotėmis. Bet kaip žaidėjai turime suprasti, kad mums pasisekė. Žinoma, dėl to sunkiai dirbome, ir tai nėra lengva. Tačiau būti futbolininku – geriausias darbas pasaulyje.

FK Žalgiris informacija;